swietokrzyskie.info

Środa, 24 czerwca 2026, Do końca roku 190 dni Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wiadomosci

Kradzież na oddziale zakaźnym

Dodane: Kasia Data: 2013-04-03 09:21:06 (czytane: 11362)  Wersja do druku

W Szpitalu Rejonowym w Busku-Zdroju na oddziale zakaźnym w okresie od 1 do 2 kwietnia doszło do kradzieży. Nieznany sprawca, wykorzystując nieobecność na sali 84-letniej kobiety, zabrał poszkodowanej 2000 złotych.

Pieniądze były w torebce pod kołdrą.

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (14)
     

-xxxx (2013-04-05 18:52:23)

Jak się to mówi na bidnego nie trafiło

-busko (2013-04-05 16:41:53)

oj babciu babciu, nie zdążyliście dać pani lekarce, co teraz dacie.a jesteście chociarz zdrowsi? czy jest jak buło. następnym razem jak będziecie miec kasę w szpitalu to się szybko podzielcie z personelem żeby znowu nie ukradli

-DRAGON (2013-04-05 08:39:31)

Po co babci kasa w szpitalu. Przecież w tym dzikim kraju służba zdrowia jest za friko. Myślę, że była to jeszcze nie przekazana wdzięczność pacjenta.Tak czy owak nie ma się co przejmować tymi pieniędzmi, bo tak czy owak capnął by je złodziej, ewentualnie innego formatu i gatunku. A tak w ramach sprawiedliwości społecznej jak babci zbywało to ktoś potrzebujący sobie wziął. NIE TYLKO SZPITALNE HIENY W TYM KRAJU CHCĄ GODZIWIE ŻYĆ !!!!

-ja (2013-04-04 11:04:59)

Wzięła ze sobą do szpitala, żeby wnusie nie przytuliły międzyczasem.

- (2013-04-04 08:27:55)

Po co babcia wzięła 2 tys do szpitala ?

- (2013-04-03 19:53:34)

DOBRZE ŻE KOŁDRY NIE ZABRALI....

-i komu tu wierzyć 200 czy 2000 zł (2013-04-03 18:30:24)

echo podaje, że:
Policjanci opowiadają, że złodziej wykorzystał moment, gdy 84-letniej pacjentki nie było w sali i z torebki, którą kobieta ukryła pod kołdrą, zabrał dwa tysiące złotych.

- (2013-04-03 17:34:45)

tak,tak...bardzo zle się dzieje,oj bardzo:)

- (2013-04-03 17:33:35)

eeee,podobno 2000000 było...

-janek (2013-04-03 16:38:38)

to w końcu ile ukradł, tu podajecie 200 zł a w Echu Dnia 2000 zł. Babka robi Was w konia.

-ja (2013-04-03 14:19:59)

Ten Strzelecki dobrze pisał, że w szpitalu źle się dzieje.

-Ela (2013-04-03 11:09:26)

a na co ludziom pieniadze w szpitalu ?

-obcy tego nie zrobil (2013-04-03 10:22:08)

na pewno ktos z personelu lub pacjentow

-XAVI (2013-04-03 09:39:55)

To już która z kolej kradzież w szpitalu?!

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry