Kradzież na oddziale zakaźnym
2013-04-03 09:21:06
W Szpitalu Rejonowym w Busku-Zdroju na oddziale zakaźnym w okresie od 1 do 2 kwietnia doszło do kradzieży. Nieznany sprawca, wykorzystując nieobecność na sali 84-letniej kobiety, zabrał poszkodowanej 2000 złotych.
Pieniądze były w torebce pod kołdrą.
|