Kradzież na oddziale zakaźnym
2013-04-03 09:21:06

W Szpitalu Rejonowym w Busku-Zdroju na oddziale zakaźnym w okresie od 1 do 2 kwietnia doszło do kradzieży. Nieznany sprawca, wykorzystując nieobecność na sali 84-letniej kobiety, zabrał poszkodowanej 2000 złotych.


Pieniądze były w torebce pod kołdrą.

 




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13669