swietokrzyskie.info

Środa, 24 czerwca 2026, Do końca roku 190 dni Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Wiadomosci

Wystawa pokonkursowa

Dodane: Kasia Data: 2013-03-28 16:29:38 (czytane: 12374)  Wersja do druku

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza do oglądania wystawy pokonkursowej 'PALMA WIELKANOCNA'. Ekspozycja znajduje się w Holu Głównym BSCK.


palma_bsck3.jpg 

źródło www.bsck.busko.pl

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (20)
     

- (2013-03-28 23:39:24)

Koleś ty tylko wypisujesz na tym forum bzdury o robieniu niekończących się badań i analiz za pieniądze podatników.
Córeczka twoja robi w biznesie ankietowym czy co? Wara cwaniaku od naszych pieniędzy.

Co ty za brednie znowu płodzisz? Co masz do Palm Wielkanocnych? Jak twierdzisz że nie było wcześniej tradycji Palmy na Wielkanoc, to właśnie stałeś się świadkiem narodzin nowej tradycja - ot, możesz się cieszyć. ;D Zadowolony, czy to też Ci przeszkadza malkontencie?

p.s Kino samo się utrzyma i unowocześni? Łożesz masz pojęcie oczym piszesz. :)

-gaba (2013-03-28 23:27:34)

ja tam zgadzam się z Olem. niech podniesie rączkę ten, kto OSTATNIO z chęcią i zainteresowaniem udał się na jakiekolwiek wydarzenie organizowane przez BSCK. jeśli już coś się dzieje, to jest to występ przedszkolaków dla rodziców i krewnych, pokaz zakurzonych malowideł o wątpliwej wartości, wystawa "foteczek" nacykanych przez małoletnich uczestników kółka organizowanego przez szanownego P. Kaletę lub haha - "giełda" staroci (czyt. spęd starszych panów handlujących obtłuczonymi wazonikami). Ludzie OBECNIE tam pracujący nie mają zielonego pojęcia o tym, jak rozkręcić taką instytucję. W zwykły dzień do BSCK nie zagląda nawet pies z kulawą nogą ; ) Czyż nie lepiej byłoby, gdyby to miejsce umarło całkowicie, niż cierpiało w letargu?

Aha, i jeszcze jedno - pomimo tego że BSCK "jest by mieszkańcy mogli tu prezentować swoją twórczość artystyczną", to pokazać swoje prace jest tam raczej trudno. Jeśli nie jesteś członkiem żadnego kółka, ani nie znasz się z zarządzającymi, to wybacz, ale pozostaje Ci dalej tworzyć do szuflady. :P

-olo (2013-03-28 23:10:52)

nikt nie pyta mieszkańców Buska jak widzieliby działalnośc BSCK. Nikt też nie bada potrzeb w tym zakresie mieszkańców Buska. Myślę, że nikt też nie zrobił finansowej analizy działalności BSCK w odniesieniu do poszczególnych grup , zawodów itp Klei się tak i kleci. Wystawa jest czymś z tego gatunku.Pomysł na palmę tu w Busku mało oryginalny i bez tradycji. Zapewne ciekawszy byłby inny, ukazujący zanikające tradycje okołowielkanocne.
BSCK taki dziwny twór coś między świetlica szkolną a galerią nie ma pomysłu a generuje koszty. I stąd zagrożenie tej placówki bo jak obetną jej koszty / realne! / to pies z kulawą nogą nie upomni się o ten przybytek.A te gadki o tym że symboliki religijnej nie lubię schowaj sobie gdzieś głęboko. Nie lubię udawactwa za publiczne pieniądze. Te kółka i sekcje dla młodzieży można prowadzić w szkołach. Kino się utrzyma / pewnie / zajęcia dla dorosłych może prowadzić biblioteka. Więc co proponujecie?

-życzliwa porada (2013-03-28 21:59:00)

BSCK jest dla mieszkańców, a nie dla twoich kaprysów Olo i twojej mani antykatolickiej oraz związku z tym nienawiści do symbolu świąt wielkanocnych.
Olusiu stajesz się już nudny.

Jak był konkurs i buszczanie zrobili palmy to właśnie BSCK jest doskonałym miejscem do ich zaprezentowania. Bo po to między innymi jest by mieszkańcy mogli tu prezentować swoją twórczość artystyczną, nawet jak jest nią tak bardzo znienawidzona przez ciebie symbolika religijna w postaci Palmy Wielkanocnej.
Jak masz z tym problem to strzel sobie jajeczko, weź jedyną porwanie polityczną Gazetkę i usiądź na tronie, może zrobisz się mniej spięty.

-olo (2013-03-28 17:57:44)

zapewne tłumy odwiedzą tą marną wystawę. Jak długo jeszcze BSCK będzie czymś między świetlica szkolna a galerią wystawienniczą> Ile można pakować pieniędzy w to jedno wielkie nic?

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry