swietokrzyskie.info

Czwartek, 25 czerwca 2026, Do końca roku 189 dni Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Wiadomosci

Biuro prof. Senyszyn w Busku-Zdroju

Dodane: Kasia Data: 2013-03-13 12:56:11 (czytane: 17873)  Wersja do druku

W Busku-Zdroju już działa biuro poselskie europosłanki profesor Joanny Senyszyn (SLD). Mieści się ono w budynku związku Nauczycielstwa Polskiego przy ulicy Batorego.

Oficjalne otwarcie zaplanowano na najbliższą sobotę. Profesor Senyszyn spotka się z dziennikarzami, wcześniej weźmie udział w uroczystościach z okazji 150 rocznicy wybuchu powstania styczniowego na Grochowiskach, a także odwiedzi sanatorium Włókniarz.

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (52)
     

-do hołoty (2013-03-13 23:17:49)

nie wiem ile ty klas skończyłeś dzięki tej hołocie, ale ja gdyby dalej hołota rządziła, to oglądałbym ocet na pólkach, marzył o małym fiacie i wczasach w Sielpi. A teraz kupuję na co mam ochotę, jeżdżę Audi i zwiedzam Europę bo tak mi się podoba. A gęsi u dziedzica to pasłbyś ty boś głupi. I tyle na ten temat

-Hołota (2013-03-13 23:04:42)

ta hołota zlikwidowała analfabetyzm, odbudowała kraj po zniszczeniach wojennych, zlikwidowała ukryte bezrobocie na wsi, dała ziemię chłopom, zbudowała przemysł, który potem sprzedano za darmo, gdyby nie ta hołota to wielu ukończyło by szkoły na 4 klasach szkoły powszechnej po której paśliby gęsi u dziedzica.

- (2013-03-13 22:48:20)

Dobre, ten skrzeczący karakan do Busko po głosy przyjedzie?

-wujek dobra rada (2013-03-13 22:32:08)

Żenujące są te polityczne podrygi starych funkcjonariuszy SLD, ale lepiej żeby byli w jednym miejscu pod swym szyldem niż rozłaziły się po innych partiach i tam siały zamęt, zgorszenie i zboczenie.

Przestroga dla PO, PiSu i PSL nie przyjmujecie uciekających szczurków z SLD do siebie bo będzie to autodestrukcyjne działanie.

Nie bądźcie głup, nic nie zyskacie a na dłuższą metę stracicie i wy i wasze dzieci. Miejcie odwagę powiedzieć - Nie uciekającym SLDowcom i dzieciom ZNP.

-do patriota (2013-03-13 21:56:10)

Tyś patriota jak du..zza płota.

-zxc (2013-03-13 21:50:56)

Za PRL w ramach partii (PZPR) tępiła homoseksualistów i popierała akcję "HIACYNT", dziś obrońca homosiów.

PRECZ Z KOMUNĄ!

-Patriota (2013-03-13 21:42:49)

ZDELEGALIZOWAC SLD!

RAZ SIERPEM, RAZ MŁOTEM W CZERWONĄ HOŁOTĘ!

-raz sierpem, raz młotem... (2013-03-13 21:29:19)

Tia...toż swieto znalazla, niech sobie Syberie zwiedzi. Beda lesby i pedaly na tym spotkaniu???

-do tego co poniżej (2013-03-13 21:21:40)

Tatuś akurat nie żyje więc von od tatusia- szumowino wypłowiała.

-do poniżej (2013-03-13 21:04:47)

znalazł się funkcjonariusz gotowy do legitymowania. Po tatusiu to masz?
Zdaje się że.......

-:) (2013-03-13 20:51:49)

Olo cwaniaku, pokaż jakiś Ty odważny i ujawnij oficjalnie swoje personalia. ^^ boisz się? haha

Co do osobnik zwanego Senyszyn (z godnie z propagowaną przez nowo lewactwo modą, nie ma płci czy coś w tym rodzaju) to nie moja bajka jak każdego kto ma serce czyste a dusze szlachetną.

Czy pomidory są już odpowiednio dojrzałe?
A jajka odpowiednio od leżakowane. ;)

p.s. czy to nie będzie szczyt hipokryzji, aby lewacka wieszczka internacjonalizmu i antykatolicyzmu brała udział w uroczystościach z okazji 150 rocznicy wybuchu powstania styczniowego na Grochowiskach?


-Brawo Pani Profesor (2013-03-13 20:28:32)

Nareszcie światło w tunelu, a jak ktoś ma wątpliwości co do przekonań i argumentów Pani Senyszyn, to powinien sobie z nią podyskutować. Pewnie dla niektórych będzie cierniem w oku.

-abc12 (2013-03-13 19:47:52)

Tyle razy były w Busku te PiSowskie oszołomy to teraz, dla równowagi, niech będzie biuro Senyszyn. Nie przepadam za nią ale w porównaniu z takim "agentem Tomkiem" to jak kaszanka w porównaniu z kocim gów.em! Kaszanką oczywiście jest Senyszyn;)

-olo (2013-03-13 18:11:09)

ależ ja tylko podziwiam waszą chłopska przebiegłość. Polega ona na tym żeby samemu nie wysilając się wiele, wrzucić lokalne śmieci gościowi. Zeby je pozbierał. Jak gość nie da rady, bo nie da, wówczas chłopska przebiegłość ukaże inna twarz. Mianowicie odmówi gościowi
należnej mu powagi.

Macie pomysł jak rozwiązać buskie problemy? Podjęliście się ich rozwiązywania? Coś wam w tym przeszkadza? To pytania na które należałoby odpowiedzieć zanim się wrzuci te sprawy Senyszynowej. Otóż nic takiego w Busku się nie dzieje. Inicjatyw społecznych tyle, co kot napłakał. Zainteresowanie sprawami miasta wówczas , jeśli trzeba własny płot przestawic. Próba oceny radnych - żadna. To co, przyjdzie Senyszynowa i za was pozamiata na waszym podwórku?

Zdaje się,że macie chęć pogadać i ponarzekać ale broń Boże więcej się angażować. Broń Boże ujawnić swoje niezadowolenie ze stanu spraw. Broń Boże nie podpaść miejscowym notablom, bo nic nie wiadomo. Senyszyn daleko a notable blisko. Stworzyliście buskiej władzy sytuację komfortową olewania was więc się nie dziwcie, że na głowy pada.

-Uwaga! (2013-03-13 18:08:15)

Czy wokół budynku Związku Nauczycielstwa Polskiego i na całej trasie poruszania się tej profesorki zostały już zamontowane bariery dźwiękochłonne?

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry