swietokrzyskie.info

Czwartek, 25 czerwca 2026, Do końca roku 189 dni Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Wiadomosci

Rewitalizacji ciąg dalszy

Dodane: Kasia Data: 2013-03-08 11:10:40 (czytane: 14819)  Wersja do druku

W centrum miasta rozpoczynają się prace rewitalizacyjne w ramach projektu pn.: "Wzrost estetyki i poprawa funkcjonalności i przestrzeni publicznej miasta Busko-Zdrój - etap I" "Zmiana zagospodarowania terenu przestrzeni publicznej Pl. Zwycięstwa (Rynek) i północnego fragmentu ulicy A. Mickiewicza w Busku-Zdroju".

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszy Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013.

 park1.jpg

park3.jpg 

park4.jpg 

park2.jpg 

W parku zostało wyciętych ponad 60 drzew chorych i pochylonych, a także niskie krzewy iglaste. Na ich miejscu zostaną posadzone nowe.

 

fotoreportaż


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (29)
     

-Do Władzów (2013-03-09 17:51:17)

Zróbta porządek z temy psamy. Zasrane całe miasto a psy bez kagańców Bierzeta podatek to cosi róbta w tem temacie

- (2013-03-09 15:36:04)

brawo meg! nie bedzie drzew nie bedzie psow! co za inteligentne spostrzeżenie :)
a dzieci sikajace pod drzewami? idąc Twoim tokiem myslenia nie bedzie drzew nie bedzie matek szczacych swoimi dziećmi, rozbieganych i rozdartych(w czasie gdy matki spotykaja sie na plotach). nie bedzie drzew. zwsze lepiej wsadzic dziecko w plastikowe kulki niż pospacerować wśród zieleni, a że brudno, to ludzie sa za to odpowiedzialni

-megg (2013-03-09 15:13:26)

Bardzo dobrze, że te drzewa wycinają, nawet dzieci nie miały gdzie się bawić bo wszędzie psie kupy i siki pijaczków były. Strach się bać było.

-p-poż (2013-03-09 09:48:11)

analfabety, skończyć szkołę i pisać na forach, wiecznie wam źle, zróbcie sami coś lepiej

-eweee (2013-03-09 07:26:45)

Rewitalizacja w stylu lemingów z PeŁo i PSLu nieważne co zrobić byle zrobić a troszkę kaski przykleimy pod stołem a swoją drogą z kąd te urzendasy mają tyle kasy na nowe domy i samochody czyżby kredycik umarzalny wzieli

- (2013-03-08 22:40:38)

to drzewo kolo laweczki jest tak proste jak garbatego plecy chyba z pilarz mial zeza albo byl na niezlym kacu

- (2013-03-08 22:35:33)

akurat na ostatnim zdjeciu widac ze zostawili pochylone drzewo a proste powycinali bo nadaja sie do tartaku na deski

-do poniżej (2013-03-08 22:07:56)

Jakie miejsce-forum?!
Slepyś? takie miejsce-foróm masz obok, na ul. Poprzecznej i co?

-_ (2013-03-08 21:49:05)

Bardzo dobrze! Ja w ogóle bym wychrzanił wszystkie krzaki i drzewa z rynku. Rynek to miejsce forum, musi być otwarty a nie zakrzaczone i zalesione!

-Bob (2013-03-08 21:29:14)

Wieś to wieś, więc co zrobią nie ma znaczenia.

-do poniżej (2013-03-08 19:57:07)

Toś Ty taki miastowy?

-DRAGON (2013-03-08 19:49:42)

Buskim decydentom i głąbom jest potrzebna rewitalizacja a miastu miotła kadrowa, która wymiotłaby hołotę z powrotem na wieś robić wiosenne porządki.

-b (2013-03-08 18:11:07)

za każde wycięte drzewo, powinno być zasadzone nowe, mam nadzieję że włodarze miasta o tym będą pamiętać!

- (2013-03-08 18:08:01)

Wzrost estetyki i poprawa funkcjonalności- GDZIE TA FUNKCJONALNOŚĆ NA MICKIEWICZA? BADZIEWIE!POMIESZANIE STYLÓW! BADZIEWIE!!!!!!! TO SAMO BĘDZIE W RYNKU

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry