W centrum miasta rozpoczynają się prace rewitalizacyjne w ramach projektu pn.: "Wzrost estetyki i poprawa funkcjonalności i przestrzeni publicznej miasta Busko-Zdrój - etap I" "Zmiana zagospodarowania terenu przestrzeni publicznej Pl. Zwycięstwa (Rynek) i północnego fragmentu ulicy A. Mickiewicza w Busku-Zdroju".
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszy Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013.
W parku zostało wyciętych ponad 60 drzew chorych i pochylonych, a także niskie krzewy iglaste. Na ich miejscu zostaną posadzone nowe.
fotoreportaż