swietokrzyskie.info

Czwartek, 25 czerwca 2026, Do końca roku 189 dni Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Wiadomosci

Kradzeż w sanatorium

Dodane: Kasia Data: 2013-02-15 11:26:29 (czytane: 11259)  Wersja do druku

W czwartek 14 lutego w jednym z sanatoriów w Busku-Zdroju z pomieszczenia socjalnego została skradziona damska torebka z zawartością: pieniądze w sumie 500 zł, telefon komórkowy, dwa złote łańcuszki.

Nieznany sprawca włamał się do szafki pracowniczej, wyłamując zamek. Złodziej wyłamał również zamek w drugiej szafce, usiłując dokonać kradzieży pozostawionych w niej rzeczy. Z nieustalonych przyczyn, nie osiagnął zamierzonego celu. Okradziona 36-letnia kobieta oszacowała straty na 1000 zł.


 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (10)
     

-Kto nosi złoto do pracy (2013-02-17 16:19:46)

a kto to nosi złote łańcuszki do pracy, ktoś chyba wiedział po co otwiera szafkę...

-ja (2013-02-17 13:40:33)

macie racje oni stoją na objazdówce i łapią na radar ale tylko w dzień w nocy nie w nocy się boją . a czy ktoś mi podpowie co robią te w czarnych kostiumach i gdzie się obecnie znajdują. od dłuższego czasu ich nie widać. a może wreszcie ktoś zmądrzał i ich formacje
zdelegalizował.A morze sami abdykowali.Oby

- (2013-02-17 09:37:00)

sprawca nie został ujęty - przecież piszą "nieznany sprawca" tym samycm pochwalili się, że nie umieją go złapać

- (2013-02-16 20:00:47)

A czy sprawca został już ujęty ???

- (2013-02-16 16:57:47)

no prosze następny hit,ktoś komuś coś ukradł.... co to wykaz wydarzeń, w których policja nic nie robi

-zzz (2013-02-16 15:16:39)

wiemy i co troche ich wsadzamy

-busko (2013-02-16 13:32:39)

a czego tu żałować.Ktoś oszczędza bardzo długo żeby pojechać na leczenie do uzdrowiska należy podziękować że do Buska i co 1000 zł to jest dużo.Chociaż dla mnie jest bo mój dochód miesięczny to aż uwaga...6oo zł 37gr z Zusu mam już siódmy krzyżyk ale jeżeli uda mi się kiedyś wyjechać podleczyć własne zdrowie stanę na głowie aby te tysiąc zł. mieć. te pieniądze w pewnym momencie są niezbędne. do dziś nie byłem ani na wczasach ani na żadnej kuracji mimo siódmego już krzyżyka pozdrawiam

-.... (2013-02-16 10:11:00)

no fakt bracia O a ja ciagle sie dziwie co oni sie tak kreca po czesci z sanatoriami...i wszystko jasne:

- (2013-02-15 21:51:47)

To nie jest źle w tej Polsce skoro po 1000 PLN w torebce się nosi ;)

-( ) (2013-02-15 20:24:16)

panowie policjanci,przecież dobrze wiecie że po uzdrowiskach szatniach i podobnych grasują bracia krótko mówiąc Oćwieje i wy o tym nie wiecie wiecie.

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry