Kradzeż w sanatorium 2013-02-15 11:26:29
W czwartek 14 lutego w jednym z sanatoriów w Busku-Zdroju z pomieszczenia socjalnego została skradziona damska torebka z zawartością: pieniądze w sumie 500 zł, telefon komórkowy, dwa złote łańcuszki.
Nieznany sprawca włamał się do szafki pracowniczej, wyłamując zamek. Złodziej wyłamał również zamek w drugiej szafce, usiłując dokonać kradzieży pozostawionych w niej rzeczy. Z nieustalonych przyczyn, nie osiagnął zamierzonego celu. Okradziona 36-letnia kobieta oszacowała straty na 1000 zł.
|
|
|