swietokrzyskie.info

Czwartek, 25 czerwca 2026, Do końca roku 189 dni Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Wiadomosci

Zatrzymani za posiadanie narkotyków

Dodane: Kasia Data: 2013-02-13 13:00:37 (czytane: 14157)  Wersja do druku

Buscy policjanci zatrzymali dwoje mieszkańców gminy w wieku 19 i 20 lat. Osoby te podejrzewane są o posiadanie środków odurzających, za co może grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Buscy kryminalni od pewnego czasu podejrzewali, że 20-latka i jej 19-letni kompan mogą mieć kontakt z narkotykami. Wczoraj potwierdzili swoje przypuszczenia, dokonując przeszukań, zajmowanych przez nich pomieszczeń.

 policja_narkotyki1.jpg

policja_narkotyki2.jpg 

Podczas tych czynności funkcjonariusze zabezpieczyli osiem zawiniątek z zawartością suszu koloru brunatno zielonego (w ilości około ośmiu gramów) oraz około 30 gramów sprasowanej brunatnej substancji mogącej stanowić haszysz. Ponadto funkcjonariusze zabezpieczyli fajkę wodną, mogącą służyć do zażywania narkotyków. Policjanci zatrzymali obie te osoby. Wstępnie przeprowadzone badania pozwoliły określić zabezpieczony susz i substancję, jako środki odurzające. Jeśli dalsze badania potwierdzą, że są to narkotyki zatrzymanym może grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: www.busko.swietokrzyska.policja.gov.pl

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (20)
     

-Buszczanin (2013-02-13 17:20:59)

Misia gogo plotarzu

- (2013-02-13 16:07:20)

no i co gównolaty,zamiast się uczyć i pomagać rodzicom to się odurza!A gdzie byli rodzice,nic jak zwykle nie podejrzewali?

-lol (2013-02-13 15:59:44)

zgadzam się ze Zdzisławem!
Narkomanko do pudła !

-Zdzislaw (2013-02-13 14:50:49)

hahahaha Młody i jego lala:D Wkoncu Sieslawicka melina zostala rozbita!!!

- (2013-02-13 13:27:00)

ale sie na robilo 8 gram maryski ja mam zawsze w domu dla siebie 10 gram na wlasny uzytek bo hasz mnie zamula a maryska nie moge podac adres niech przyjada nie jest daleko jakies 600 kilometrow ale musza wziasc tlumacza ze soba

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry