swietokrzyskie.info

Czwartek, 25 czerwca 2026, Do końca roku 189 dni Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Wiadomosci

Świętokrzyscy Policjanci zapraszają do konkursu

Dodane: Kasia Data: 2013-02-06 14:16:52 (czytane: 13301)  Wersja do druku

Świętokrzyscy policjanci zapraszają do wzięcia udziału w konkursie pod nazwą 'Świeć przykładem'. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, a jego celem jest promowanie bezpiecznych zachowań wśród dzieci i młodzieży.

Organizatorem przedsięwzięcia jest m.in. Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, Kuratorium Oświaty, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz Gazeta Wyborcza i Radio Kielce.

 Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wykonanie przynajmniej jednej z niżej wymienionych prac:

-  napisaniu listu do kierowcy ( np. ojca, mamy, dziadka, wujka),  by przestrzegali zasad bezpieczeństwa drogowego na wsi i w mieście,

-  ułożeniu wiersza zachęcającego do noszenia odblasków.

Liczba prac nadesłanych przez jednego uczestnika nie jest ograniczona.

 

Ostateczny termin nadsyłania prac upływa z dniem 15 marca 2013 r. Prace można dostarczyć osobiście do Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach lub przesłać za pośrednictwem poczty na adres:

Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach

ul. Seminaryjska 12

25-672 Kielce.


Kopertę należy oznaczyć hasłem „Konkurs BRD”.



 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (3)
     

- (2013-02-07 22:22:26)

do wygrania profesjonalna sesja fotgraficzna.... z fotoradarem - w końcu w tym roku wszyscy musimy zapłacić, a ponieważ dorośli nie lubią się fotografować to sfotografują dzieci... i każdemu mandacik za to, że wierszym za mało się rymował

-królik (2013-02-07 08:22:32)

A co je do wygrania?

-olo (2013-02-06 17:10:34)

pomysł dopracowany aż się chce płakać.

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry