Świętokrzyscy Policjanci zapraszają do konkursu
2013-02-06 14:16:52

Świętokrzyscy policjanci zapraszają do wzięcia udziału w konkursie pod nazwą 'Świeć przykładem'. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, a jego celem jest promowanie bezpiecznych zachowań wśród dzieci i młodzieży.


Organizatorem przedsięwzięcia jest m.in. Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, Kuratorium Oświaty, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz Gazeta Wyborcza i Radio Kielce.

 Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wykonanie przynajmniej jednej z niżej wymienionych prac:

-  napisaniu listu do kierowcy ( np. ojca, mamy, dziadka, wujka),  by przestrzegali zasad bezpieczeństwa drogowego na wsi i w mieście,

-  ułożeniu wiersza zachęcającego do noszenia odblasków.

Liczba prac nadesłanych przez jednego uczestnika nie jest ograniczona.

 

Ostateczny termin nadsyłania prac upływa z dniem 15 marca 2013 r. Prace można dostarczyć osobiście do Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach lub przesłać za pośrednictwem poczty na adres:

Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach

ul. Seminaryjska 12

25-672 Kielce.


Kopertę należy oznaczyć hasłem „Konkurs BRD”.



 





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13241