Świętokrzyscy Policjanci zapraszają do konkursu 2013-02-06 14:16:52
Świętokrzyscy policjanci zapraszają do wzięcia udziału w konkursie pod nazwą 'Świeć przykładem'. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, a jego celem jest promowanie bezpiecznych zachowań wśród dzieci i młodzieży.
Organizatorem przedsięwzięcia jest m.in. Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, Kuratorium Oświaty, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz Gazeta Wyborcza i Radio Kielce.
Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wykonanie przynajmniej jednej z niżej wymienionych prac:
- napisaniu listu do kierowcy ( np. ojca, mamy, dziadka, wujka), by przestrzegali zasad bezpieczeństwa drogowego na wsi i w mieście,
- ułożeniu wiersza zachęcającego do noszenia odblasków.
Liczba prac nadesłanych przez jednego uczestnika nie jest ograniczona.
Ostateczny termin nadsyłania prac upływa z dniem 15 marca 2013 r. Prace można dostarczyć osobiście do Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach lub przesłać za pośrednictwem poczty na adres:
Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach
ul. Seminaryjska 12
25-672 Kielce.
Kopertę należy oznaczyć hasłem „Konkurs BRD”.
|
|
|