swietokrzyskie.info

Czwartek, 25 czerwca 2026, Do końca roku 189 dni Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Wiadomosci

Rewia na lodzie

Dodane: Agnieszka Data: 2013-01-12 19:39:21 (czytane: 13975)  Wersja do druku

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój - Waldemar Sikora oraz Przewodnicząca Rady Miejskiej - Justyna Nurek zapraszają 13 stycznia 2013r., o godz. 16.30 na pokaz jazdy figurowej na lodzie.

rewia_na_lodzie001.jpg

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (9)
     

- (2013-01-15 10:35:54)

chłopina tak zajęty traningiem, ze zapomniał o zimie.Panie burmistrzu,niech pan zdejmie łyżwy i złapie za łopatę.Nie można dojść bezpiecznie do urzędu.Bardzo prosimy.

-xxxxxx (2013-01-14 22:01:53)

super

- (2013-01-13 18:34:11)

Tak zupełnie na marginesie, to czy obecny burmistrz nie obiecywał czasem pełnienia funkcji za darmo? Nie o to chodzi że tego od niego wymagam gdyż za pracę należy się płaca, ale skoro sam tak gadał na wiecach przedwyborczych....

-do przedmówcy (2013-01-13 15:39:42)

A niby czego żal? Nadużywania władzy?
Wykorzystywania publicznych pieniędzy na własną promocję, za co w kampanii wyborczej ostro krytykowali poprzedników? Społeczeństwo widzi i zapamięta.

- (2013-01-13 14:42:00)

ludzie opamiętajcie się!!!zazdrość d... ściska :)

- (2013-01-13 13:00:45)

Czyli co Sikora i Nurek zasponsorowali te zawody z własnej kasy czy wybudowali ze swoich pieniędzy lodowisko tudzież mają inny znaczący wkład w to przedsięwzięcie? Bo równie dobrze można napisać że mieszkańcy osiedla Kościuszki zapraszają na pokaz jazdy figurowej na lodzie. Jasne że burmistrz i przewodnicząca różne piruety w walce o stołki wykonują, ale ze sportem ma to mało wspólnego

-GPS (2013-01-13 11:27:56)

a gdzie?na stawie niemieckim?łowiskach?czy nadolu?

- (2013-01-13 10:47:05)

rozumiem,że to będzie pokaz jazdy parami w wykonaniu pana burmistrza i pani przewodniczącej.Bardzo proszę nie szalejcie!Ostrożnie!Lód jest naprawdę śliski!Przed wami tyle jeszcze do s...............a.

-................ (2013-01-13 08:41:12)

1 klasa

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry