Rewia na lodzie
2013-01-12 19:39:21

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój - Waldemar Sikora oraz Przewodnicząca Rady Miejskiej - Justyna Nurek zapraszają 13 stycznia 2013r., o godz. 16.30 na pokaz jazdy figurowej na lodzie.

rewia_na_lodzie001.jpg




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13091