swietokrzyskie.info

Czwartek, 25 czerwca 2026, Do końca roku 189 dni Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Wiadomosci

Komers w Samorządowym Gimnazjum nr 2 w Busku-Zdroju - video

Dodane: Kasia Data: 2013-01-17 03:00:19 (czytane: 41248)  Wersja do druku

Gimnazjaliści klas trzecich z Samorządowego Gimnazjum nr 2 w Busku-Zdroju w czwartek 10 stycznia bawili się na swoim pierwszym balu. W wystrojonych dziewczynach i wytwornych chłopcach trudno było rozpoznać uczniów klas III a i III b.

Nawet wychowawczynie, panie Jadwiga Lewicka i Beata Lewandowska, miały z tym nie lada problem. Trzeba przyznać, że młodzież prezentowała się znakomicie. Tak też zatańczyła poloneza, czym wzruszyła nie tylko swych rodziców, ale również dyrekcję i wychowawców. Trud nauczycieli wychowania fizycznego Małgorzaty Gabryś i Mariusza Panka nie poszedł na marne, tańczący nie pomylili kroków, a poloneza wykonali z prawdziwą gracją. Pod wrażeniem umiejętności uczniów byli także zaproszeni goście. Burmistrz Waldemar Sikora życzył trzecioklasistom, aby podczas egzaminów gimnazjalnych, zaprezentowali się tak doskonale, jak czwartkowego wieczoru.

 komers1.jpg

komers2.jpg 

komers3.jpg 

komers4.jpg 

Na uzupełnienie kalorii po balu wręczył młodzieży kosz słodkości. Grażyna Kozioł - Kierownik Zamiejscowego Oddziału Kuratorium w Busku-Zdroju oraz Michał Omasta przewodniczący Rady Rodziców życzyli bawiącym się dużo radości i udanej zabawy. Uczniowie, korzystając z okazji, podziękowali swym nauczycielom, wychowawcom, rodzicom, za codzienny trud wychowania i nauczania. Oficjalnego otwarcia balu gimnazjalnego dokonała dyrektor szkoły Beata Borek. A w tym roku bawiono się w przepięknej zimowej scenerii, rodem z zaczarowanej krainy Królowej Śniegu. A bawiono się znakomicie...

/KR/

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (29)
     

- (2013-01-13 18:39:08)

Fanie nie jesteś w stanie napisać sam od siebie, to nie kopiuj innych. Klasy i kultury nikt cię nie nauczył.
www.busko.net.pl/wiadomosci/news.php?id=13044&page=45
komentarz olo

- (2013-01-13 18:22:29)

nie samą nauką człowiek żyje drogi fanie JACYKOWIE

-Fan (2013-01-13 15:10:54)

Tak swoją drogą lepiej weżcie się dzieci za naukę ,,, Może to wam lepiej wychodzi , chociaż w to wątpie ...

-Fan (2013-01-13 15:06:03)

- zbyt długie spodnie większości uczestników
- generalnie żle dobrane krawaty
- przyciasne nieco koszule, które trzeba rozpinać
- tandetne fryzury części Pań /. styl lolitowaty/
- dziwna maniera kolorowego obuwia i to żle dobranego do reszty stroju
- fatalny styl ,, piłkarskiego,, trzymania rąk przez Panów. Panie też to kupiły
- jak co roku plastikowe butle z gazowana tandetą. Na bal nie daje się gazowanych napojów
- taneczne hołubce w koszulach wyłażących z portek
- żle skomponowane u części balowiczów stroje Pana i Pani
Dzięki ;)

-zosia (2013-01-12 20:56:01)

Cudowne pierwsze pary

-;p (2013-01-12 19:57:22)

studia* pani/panie wykształcony ;))

- (2013-01-12 17:47:03)

No nie bardzo mi sie ten pomysl podoba, żeby dzieciom w tym wieku organizować taki bal.Dawniej do dzieci w tym wieku należała nauka,przynajmniej jak wychodziły ze szkoly podstawowej to coś juz umiały i wiedzialy.Dziś kończą studja a tumoki ze nawet nie chce sie pisać.A te kreacje to ktoś sponsorował czy rodzice sami musieli wyłożyc kase,pytal się ktoś czy ich bedzie stać!

- (2013-01-12 16:06:24)

70% dziewczynek wygląda na 35 lat

-Karol (2013-01-12 15:52:11)

"burmistrzowi Adamowi" ale dziewczynka dała plamę ;)

- (2013-01-12 15:45:46)

Panie Burmistrzu czy alkohol w szkole był?

-- (2013-01-12 15:09:04)

wspaniała pierwsza para!

-Mr.Srolo (2013-01-12 14:21:42)

Czekamy na kilka cennych rad od Pana Ola dla gimnazjalistów (i ich nauczycieli). Aby dobrze się zaprezentowali gdy nadejdzie ich bal studniówkowy.

- (2013-01-12 14:19:33)

Najładniej wyglądała Karolina Kilijanek

- (2013-01-12 09:56:20)

Gratulacje dla nauczycieli za tak doskonałe i perfekcyjne przygotowanie młodzieży. Gratulacje dla młodzieży widać na zdjęciach wielką klasę zachowaną w ubiorze i zachowaniu.JESTEM POD WIELKIM POZYTYWNYM WRAŻENIEM.

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry