Komers w Samorządowym Gimnazjum nr 2 w Busku-Zdroju - video
2013-01-17 03:00:19

Gimnazjaliści klas trzecich z Samorządowego Gimnazjum nr 2 w Busku-Zdroju w czwartek 10 stycznia bawili się na swoim pierwszym balu. W wystrojonych dziewczynach i wytwornych chłopcach trudno było rozpoznać uczniów klas III a i III b.



Nawet wychowawczynie, panie Jadwiga Lewicka i Beata Lewandowska, miały z tym nie lada problem. Trzeba przyznać, że młodzież prezentowała się znakomicie. Tak też zatańczyła poloneza, czym wzruszyła nie tylko swych rodziców, ale również dyrekcję i wychowawców. Trud nauczycieli wychowania fizycznego Małgorzaty Gabryś i Mariusza Panka nie poszedł na marne, tańczący nie pomylili kroków, a poloneza wykonali z prawdziwą gracją. Pod wrażeniem umiejętności uczniów byli także zaproszeni goście. Burmistrz Waldemar Sikora życzył trzecioklasistom, aby podczas egzaminów gimnazjalnych, zaprezentowali się tak doskonale, jak czwartkowego wieczoru.

 komers1.jpg

komers2.jpg 

komers3.jpg 

komers4.jpg 

Na uzupełnienie kalorii po balu wręczył młodzieży kosz słodkości. Grażyna Kozioł - Kierownik Zamiejscowego Oddziału Kuratorium w Busku-Zdroju oraz Michał Omasta przewodniczący Rady Rodziców życzyli bawiącym się dużo radości i udanej zabawy. Uczniowie, korzystając z okazji, podziękowali swym nauczycielom, wychowawcom, rodzicom, za codzienny trud wychowania i nauczania. Oficjalnego otwarcia balu gimnazjalnego dokonała dyrektor szkoły Beata Borek. A w tym roku bawiono się w przepięknej zimowej scenerii, rodem z zaczarowanej krainy Królowej Śniegu. A bawiono się znakomicie...


/KR/









https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=13080