swietokrzyskie.info

Czwartek, 25 czerwca 2026, Do końca roku 189 dni Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Wiadomosci

Pierwszy studniówkowy polonez zabrzmiał w ZSTiO - nowe video

Dodane: Agnieszka Data: 2013-01-15 16:56:56 (czytane: 37906)  Wersja do druku

Pierwszy bal maturalny w szkołach powiatu buskiego odbył się w minioną sobotę w stylowym wnętrzu 'Dworku Soplicowo' w Busku-Zdroju. Bawili się uczniowie czterech klas maturalnych z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku-Zdroju.

Sto dni do matury świętowali abiturienci z klas: IV TA wychowawcy Agnieszki Partyki, IV TB/K wychowawcy Ewy Charczuk, IV TG/H wychowawcy Beaty Suwaj, III LO wychowawcy Aleksandry Jędrochy.

Studniówkę rozpoczął królewski polonez a w pierwszej parze tradycyjnie od lat w tej szkole wystąpili dyrektor ZSTiO Lucyna Wojnowska i nauczyciel w-f Grzegorz Owsiński. Perfekcyjnie wykonany wprowadził uczestników balu i zaproszonych gości w świetny nastrój wspólnego spotkania na progu dorosłości.

budowlanka029.jpg 

Starosta Buski Jerzy Kolarz przekazał przedstawicielom klas maturalnych słoniki szczęścia, aby tegorocznym już niedługo absolwentom szkoły przyniosły szczęście w czasie zdawania matury i egzaminów zawodowych. Burmistrz Miasta i Gminy Busko Waldemar Sikora z życzeniami dobrej zabawy i powodzenia w okresie przygotowań do czekających egzaminów przekazał kosz słodyczy - aby wzmocniły energię do nauki i regeneracji sił po balu.

budowlanka096.jpg

budowlanka100.jpg 

Dyrektor Lucyna Wojnowska wręczyła „magiczne zegary" dla każdej z klas aby każdej z nich szczęśliwie odmierzały czas do matury. Przewodniczący Komitetu Studniówkowego Jerzy Piasecki przekazał w imieniu rodziców uczniów ogromny tort w kształcie książki aby energii i radosnej atmosfery nie brakowało w czasie studniówki aż do białego rana.

budowlanka142.jpg

budowlankaM1136.jpg

budowlankaM1220.jpg 

Zabawę zainaugurował stylowy walc angielski, do którego uczniowie zaprosili swoich nauczycieli i gości. Po nim czas przepysznej, żywiołowej w dynamicznych rytmach zabawy na Balu Studniówkowym 2013 w ZSTiO zakończył blady świt.

/Robert Gwóźdź/

fotoreportaż

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (88)
     

-uczestniczka (2013-01-24 10:57:41)

było świetnie. zespół wyjątkowy, ponieważ każdy dobrze się przy nim bawił

-do olo (2013-01-19 17:47:24)

Olo, idź się leczyć człowieku...

-uczestniczka (2013-01-18 11:54:16)

pięknie. oby więcej takich bali

-do olo (2013-01-09 15:05:50)

zgadzam się z przedmówcą...

-do olo (2013-01-09 15:04:32)

To napisz jakie zdjęcia Ci się podobają... jeśli takowe są...

-abc (2013-01-09 14:28:44)

było świetnie. muzyka grała do białego rana przy której każdy świetnie się bawił

- (2013-01-08 21:35:33)

w zyciu nic niewidzieliście zenada

-xyz (2013-01-08 20:32:10)

raczej sztućców. Kto was uczy polskiego, za co bierze pieniądze?

-do olo (2013-01-08 19:44:17)

a kto zapłaci za tego fachowca od sztućcy? :)

-do olo (2013-01-08 19:22:18)

no to zobaczymy znawco mody...

-DO WSZYSTKICH (2013-01-08 19:20:06)

NA NASTĘPNA STUDNIÓWKĘ BĘDZIEMY MUSIELI ZAPROSIĆ OLA ... TAKIE BŁEDY NIE MOGĄ SIĘ JUŻ POWTÓRZYĆ JAK NP: NAPOJE GAZOWANE CZY ŻLE DOBRANE KRAWATY ...

-olo (2013-01-08 19:08:19)

obiecuje rzetelne, nie złośliwe, opinie z innych studniówek. Opinie dotyczące wyłącznie sytuacji i wydarzeń utrwalonych w fotoreportarzach.Zadna z tych opinii
nie będzie odnosiła się do konkretnej osoby pod warunkiem,że nie jest to osoba publiczna, która krytyczne oceny ma wkalkulowane w ryzyko zawodowe.

-do olo (2013-01-08 18:39:54)

to może Ty jesteś jakimś znawcą mody z Paryża... nie wstydź się pochwal się... drugi jacykow..

-gs (2013-01-08 18:37:47)

było świetnie. muzyka grała do białego rana przy której każdy świetnie się bawił

-gs (2013-01-08 18:36:15)

było świetnie. muzyka grała do białego rana przy której każdy świetnie się bawił

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry