swietokrzyskie.info


Czwartek, 25 czerwca 2026, Do końca roku 189 dni Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Wiadomosci

Spotkanie z posłami PiS: Tomaszem Kaczmarkiem i Mariuszem Antonim Kamińskim

Dodane: Agnieszka Data: 2013-01-04 11:39:03 (czytane: 22218)  Wersja do druku

Buski Klub Gazety Polskiej uprzejmie zaprasza mieszkańców i kuracjuszy w niedzielę 6 stycznia o g. 18.00 na spotkanie z Tomaszem Kaczmarkiem - agentem "Tomkiem" i dr n. prawnych Mariuszem Antonim Kamińskim.

 gazeta_polska003.jpg

 

 

Spotkanie z posłami PiS odbędzie się w Restauracji "Sanato", przy ul. 1-Maja 29, w Busku-Zdroju.
 
Wstęp wolny.

/Klub Gazety Polskiej/


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (45)
     

-cdm (2013-01-06 08:57:10 - IP: ***63.128.253)

proszę o skonkretyzowanie co to jest układ i kto do niego należy. a jeżeli macie naprawdę wiedzę na ten temat to czemu nikt tego nie zgłosi do organów ścigania.
a tak na marginesie to przypomnijcie sobie
-aferę telegrafu z lat 90,
-sprawdźcie kto to był maciej zalewski z kim współpracował do jakiej partii należał i za co został skazany,
to tylko dwa przykłady z działalności partii politycznych związanych z Panem Kaczyńskim.
Pluć na kogoś jest bardzo łatwo.
Natomiast podać jakiekolwiek konkrety nie bardzo.
a tak naprawdę to moim zdaniem im mniej Pan Tomek będzie mówił o rozbieranych zdjęciach to lepiej dla niego. Bo jaka służba specjalna pozwala sobie na robienie prywatnych zdjęć podczas przygotowywania się do akcji.

-POrównajcie sobie ile ukradł PIS (dorsza za 8 zł ) a ile ukradło PO (kilka miliardów zł) (2013-01-05 23:16:42 - IP: ***209.131.172)

a potem dopiero możecie ujadać pieski POpaprańców głupie polocki zaszczute przez ludzi z układu który się śmieje z ciemnoty narodu który sponsoruje ich fortuny (pracuje na mieszkania PO 30 lat) płaci za litr benzyny PO 5 zł bo Tusek nie chce nic zrobić by było taniej bo po co skoro można ostro dymać naród który jest ciemny i głupi

-z (2013-01-05 23:11:45 - IP: ***.126.51.102)

sb mialo agentow bolkow lolkow itd a piss agenta tomka.. obie te formacje mialy wspolny cel zniszczyc ludzi ktorzy byli zagrozeniem dla rzadzacych .... a jak to powiedzial gen.Jaruzelski kaczynski wtedy byl wiekszym zagrozeniem dla opozycji na wolnosci niz dla nich .... ech on tak jak "pinki i mozg" marzy by zdobyc swiat ..Panie tomaszu niech pan sie chociaz nie rozbiera do zdjec.. haha wstyd No ale widac byl pan slaby emocjonalnie skoro musial sie pan oswoic z pieniedzmi itd zero profesjonalizmu to kierowca w piekarni powinien chleb i bulki nadgryzac by mial swiadomosc i mogl sie oswoic jaki towar przewozi idac mysleniem bylego agenta kaczynskiego i kaminskiego

-W lecie Basen Narodowy, w zimie lotnisko w Modlinie (2013-01-05 22:18:56 - IP: ***253.222.69)

na osłodę dowcip a propos pękającego nowiutkiego pasa startowego lotniska w Modlinie: 'Prokurator szukający winnych w sprawie fuszerki pasa startowego w Modlinie przesłu***e wodę, piasek i cement. Ten ostatni jednak stanowczo protestuje: Mnie tam nie było!'

no i ku rozwadze jeszcze kilka liczb z Modlina: wg wstępnych szacunków całkowity koszt obecnych prac remontowych w Modlinie może sięgać 20.000.000 zł. A np. bieżące straty jednego z przewoźników – Wizz Air – szacuje w tej chwili na ok. 10.000.000 zł.
I pytam na koniec czy naprawdę warto brać się za łby o majtki za 100 złotych?

-a Basen Narodowy już nikogo nie interesuje? (2013-01-05 21:52:02 - IP: ***253.222.69)

Podziwiam krótką pamięć i płytkość myślenia ziomali - co rusz do gardeł sobie skaczą jak im media mętnego nurtu po raz n-ty rzucą odgrzewany temat pt.'Agent Tomek utracjusz' a już nie pamiętają gorączki narodowej pt. Euro 2012, autostrady, kolej, stadiony no i arcydzieło Basen Narodowy - najdroższy na świecie stadion piłkarski, na którym, a jakże nie da się rozgrywać meczy ale popływać można. I jakoś nikt tu, pół roku po Euro, nie szapie szat co władza wcisnęła narodowi za 2.000.000.000 zł (sam stadion-basen), za to idzie na noże o to że agent Tomek 3 czy 5 lat temu pił drinki po 50 zł lub kupował majtki czy skarpety po 100 zł/szt, a garnitur za 3.000.
Gdzie wy macie ludziska macie rozum? Jak się ma 3.000 do 2.000.000.000?!
Zamiast tańczyć hipnotyczny chocholi taniec jak wam TVN i Wyborcza zagra obudźcie się i rozejrzyjcie trzeźwo co się wokół dzieje i gdzie tkwi zło.

-do poniżej (2013-01-05 21:44:39 - IP: ***.248.43.17)

masz racje dlaczego nierob konstanty miodowicz nic nie zrobil dla buska czy on cos robi tam w sejmie w warszawie bo jakos go w telewizji nie pokazuja !!!!!czy po zrobi wreszcie cos dla polski a nie tylko kolesi !!!!

- (2013-01-05 21:39:30 - IP: ***254.149.250)

Pokłosie - bardzo dobry film, obejrzyjcie ludziska

- (2013-01-05 21:35:32 - IP: ***.43.143.206)

Ja nie mogą zrozumieć jednej rzeczy: dlaczego nasze województwo reprentują posłowie, którzy się przybłąkali tutaj z innych województw. Dalczego naszego województwa nie reprezentują ludzie stąd? Dlaczego ludzie stąd głosują na takich co u siebie pewnie nie mieli szans?

-agent tomek jest mniejszym złem niż miodowicz (2013-01-05 20:10:46 - IP: ***.248.38.230)

a co do wyborow to ja też nie zagłosuje na popaprancow wiec jest dwa do jednego hehehehehehehe *** zydo-komune po

-do poniżej (2013-01-05 13:51:29 - IP: ***19.98.146)

Spoko, ja nigdy nie zagłosuję na PiS - jest jeden - jeden :)

-NIGDY NIE ZAGŁOSUJĘ NA PO ( PARTIE OLIGARCHÓW OSZUSTÓW ) (2013-01-05 12:40:03 - IP: ***30.121.33)

PONIEWAŻ TA PARTIA BARDZO SZKODZI NASZEJ OJCZYŹNIE !!!!!!!!!!!

-Lemingów, lewactwa i komuchów w Busku sporo. (2013-01-05 11:06:22 - IP: ***15.62.50)

.

-gosc (2013-01-05 11:04:28 - IP: ***25.179.101)

wlasciwie p.miodowicz i p.kaczmarek mogą sobie podac rękę. mysle ze w busku zdroju panuje jednak u niektorych jeszcze zaściankowość. buszczanie/buskowianie/ obudzcie się.

-agent jarek (2013-01-05 00:36:03 - IP: ***.212.230.121)

no jeszcze jego tu brakowało MOŻE SZYKUJE SIĘ NA PANIĄ WOJEWODĘ :) jak by nie było jest zagrożeniem dla pisu w świętokrzyskim zresztą dla pisu każdy mądry człowiek który nie da się zmanipulowac przez ta bandę nieudaczników którzy przegrywają każde wybory no oprócz tych kiedy rządził piss i stołek prezydencki zajol lech hm dziwne to i pan tomasz który na swoje zabawy wydawał nasze pieniądze a teraz kryje się za pisowskim immunitetem LUDZIE NIE MAJĄ CO JEŚĆ A PISS I JEGO ŻOŁNIERZE SIĘ BAWIĄ se przypomniał o Busku po roku co panie pośle popularność spadła ? A może się pan będzie ze zdjęć tłumaczył a może robił nowe ?

-Aktywność Miodowicza (kopia ze strony sejmowej) (2013-01-04 22:47:19 - IP: ***.43.185.225)

Aktywność poselska

Wystąpienia na posiedzeniach Sejmu
Liczba wypowiedzi: 2
Interpelacje, zapytania, pytania w sprawach bieżących, oświadczenia
Interpelacje 1
Głosowania
Udział w głosowanich: 98.73% 1474 z 1493 gł. więcej ...
Przynależność do stałych delegacji parlamentarnych i grup bilateralnych
od do Funkcja
Delegacja Sejmu i Senatu RP do Zgromadzenia Parlamentarnego NATO 11-01-2012 przedstawiciel
Parlamentarny Zespół na rzecz Tybetu 27-01-2012
Polsko-Gruzińska Grupa Parlamentarna 28-03-2012
Polsko-Rumuńska Grupa Parlamentarna 01-03-2012
Polsko-Serbska Grupa Parlamentarna 15-03-2012
Zespół Parlamentarny Polska-Stany Zjednoczone 16-02-2012
Przynależność do komisji i podkomisji
od do Funkcja
Komisja Spraw Wewnętrznych 17-11-2011
Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia komisyjnego projektu ustawy o zmianie ustawy o bezpieczeństwie i ratownictwie w górach i na zorganizowanych terenach narciarskich oraz ustawy o ochronie przyrody (druk nr 341)
12-09-2012 10-10-2012 przewodniczący
Komisja do Spraw Służb Specjalnych 01-12-2011 przewodniczący
Przynależność do zespołów parlamentarnych
od do Funkcja
Parlamentarny Zespół ds. Ratownictwa Górskiego i Wodnego 12-01-2012 przewodniczący
Poselski Zespół Strażaków 27-01-2012

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry