Dodane: Agnieszka Data: 2013-01-04 11:39:03 (czytane: 22220) 
Buski Klub Gazety Polskiej uprzejmie zaprasza mieszkańców i kuracjuszy w niedzielę 6 stycznia o g. 18.00 na spotkanie z Tomaszem Kaczmarkiem - agentem "Tomkiem" i dr n. prawnych Mariuszem Antonim Kamińskim.

Spotkanie z posłami PiS odbędzie się w Restauracji "Sanato", przy ul. 1-Maja 29, w Busku-Zdroju.
Wstęp wolny.
/Klub Gazety Polskiej/
Święto Kielc 2026. Dżem, Natalia Szroeder i Fukaj na scenie. Trzy dni koncertów i mnóstwo atrakcji
Wianki nad Nidą 2026. Tradycja, konkurs i wspólne ognisko nad pińczowskim zalewem
Kolumbia - Portugalia: zderzenie dwóch stylów gry i wielkich ambicji
Dzień Ojca - wyrazy wdzięczności i życzenia dla wszystkich Ojców
Poszukiwany za zabójstwo 49-latek zatrzymany. Policja zakończyła obławę (video)
Dni Ponidzia 2026 w Pińczowie. Trzy dni koncertów i atrakcji. SKOLIM gwiazdą sobotniego wieczoru
e-Doręczenia w aplikacji mObywatel. Urzędową korespondencję odbierzesz teraz w telefonie
Skolim i Zenon Martyniuk wystąpią w Kielcach. Kielecka Gala Disco Polo 2026
Literacki sukces uczennic Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Busku-Zdroju
Dzień Ojca - wyrazy wdzięczności i życzenia dla wszystkich Ojców
e-Doręczenia w aplikacji mObywatel. Urzędową korespondencję odbierzesz teraz w telefonie
Organizacje pozarządowe: apteka powinna być pełnoprawnym ogniwem systemu ochrony zdrowia
Największy bieg na świecie, który pomaga innym
Dzień Matki - Święto Miłości i Wdzięczności
Nie żyje Stanisław Janicki. Legendarny twórca programu 'W starym kinie' miał 92 lata
Dni Połańca 2026: Anna Wyszkoni i Czerwone Gitary gwiazdami święta miasta
Iga Świątek, Livka i Zeppy Zep głosem młodego pokolenia w nowym projekcie OSHEE
Tydzień Bibliotek zakończy się literackim weekendem z Adamem Ochwanowskim
Kolumbia - Portugalia: zderzenie dwóch stylów gry i wielkich ambicji
II Buskie Ogólnopolskie Spotkania Taneczne już w czerwcu
Buscy karatecy z medalami Ogólnopolskiego Turnieju w Starachowicach
Trwają zapisy do Pucharu Tymbark. Dominika Grabowska zachęca do udziału
Nowe wzmocnienia AKS 1947 Busko-Zdrój przed sezonem 2025/26
80-lecie Pogoni Staszów: Mecz Przyjaźni z Ruchem Chorzów już w sobotę
Dziś weczorem Wiktor Skiba i Marian Ivanitskiy walczą w Polskiej Lidze Boksu!
Wiktor Skiba zwycięża w walce z Krystianem Kopciem! W niedzielę walczy Partryk Głuch!
Święto Kielc 2026. Dżem, Natalia Szroeder i Fukaj na scenie. Trzy dni koncertów i mnóstwo atrakcji
Wianki nad Nidą 2026. Tradycja, konkurs i wspólne ognisko nad pińczowskim zalewem
Dni Ponidzia 2026 w Pińczowie. Trzy dni koncertów i atrakcji. SKOLIM gwiazdą sobotniego wieczoru
Skolim i Zenon Martyniuk wystąpią w Kielcach. Kielecka Gala Disco Polo 2026
Festiwal Kwiatów 2026 w Busku-Zdroju. Trzy dni pełne natury, muzyki i wyjątkowych atrakcji
Eko Dzień Dziecka w Mikułowicach. Strażacy i mieszkańcy wspólnie zadbali o naturę (foto)
Dni Jędrzejowa 2026. B.R.O i Oskar Cyms gwiazdami trzydniowego święta miasta
Święto Chęcin 2026: SKOLIM, koncerty i laserowe widowisko
24. Festiwal Kultury Dziecięcej - Pacanów 2026
18. Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Wojtka Belona - (foto/zapisTransmisji)
Marcin Wojniak oficjalnie burmistrzem Pińczowa (foto)
Poseł Michał Cieślak interweniuje ws. systemu SENT
Marcin Wojniak wygrał przedterminowe wybory na burmistrza Pińczowa
Obchody Święta Pracy w Kielcach. Zaplanowano przemarsz i wydarzenia towarzyszące
Grzegorz Braun w Pińczowie. Finał kampanii Konrada Liberka - zapis transmisji
Wybory burmistrza Pińczowa: ośmiu kandydatów spotka się na debacie
Świętokrzyskie struktury Koalicji Obywatelskiej z nowym Zarządem
Wizyta Prezydenta Karola Nawrockiego w naszym regionie
Pińczów wybierze nowego burmistrza. Głosowanie zaplanowano na 26 kwietnia
| Komentarze (45) |
-Mylene (2013-02-25 18:28:07 - IP: ***.109.108.254)
Pani Natalia opowie nam o tym, jaka zdwora jest zielona herbata. Ja postaram siÄ przekonaÄ Was, Ĺźe jest smaczna.Drugim tematem bÄdzie dieta, poprawiajÄ ca nastrf3j. A to z tego powodu, Ĺźe jesieĹ mamy bardzo dĹugÄ . Aura ta powoduje nastroje melancholijne i jeszcze koniec roku jesteĹmy o rok starsze Trzeba siÄ jednak najeĹÄ czekolady lub WĹaĹnie o tym jakie produkty zwiÄkszÄ nam ochotÄ do Ĺźycia nie powiÄkszajÄ c obwodu bioder, opowie Natalia w ĹrodÄ 4 stycznia.
-do: -CzaCha PIStoilet (2013-01-09 19:18:25 - IP: ***50.61.201)
Skoro taki jesteś zasadniczy - co się chwali - to ty chłopie tak naprawdę jesteś PiSior! choć pewnie tego nie wiesz.
Platformers musi być mocno giętki, życzliwie wyrozumiały no i wielce tolerancyjny.
No i na koniec - skoro jesteś taki prawiczek, by nie rzec czekista, no i rzeczywiście wierzysz w to co piszesz - na dowód tego zgłoś się na ochotnika do Urzędu Kontroli Skarbowej, by Cię prześwietli tak wzorcowo, od serca, no i potem pochwal się nam wynikiem tej kontroli :)
-CzaCha PIStoilet (2013-01-09 12:31:35 - IP: ***249.0.50)
ZŁODZIEJ TO ZŁODZIEJ KAŻDY MIERZY SWOJĄ MIARĄ SKORO CI TO NIE PASUJE - DLA MNIE I W ŚWIETLE PRAWA TEN CO KRADNIE TO ZŁODZIEJ.
NIE WYCIĄGAJ ŁAPY PO TO CO NIE TWOJE CHOĆBY TO BYŁO 8 ZŁ!
-do: -CzaCha PIStoilet (2013-01-08 15:20:33 - IP: ***.43.182.239)
A kto jest większym mordercom - ten który zabił muchę, ten który zabił karpia na święta lub wieprzka czy też ten który zabił człowieka?
-gdyby platforma nie kradla pis nie musial by jej scigac (2013-01-08 00:33:23 - IP: ***30.93.175)
takiego rzadu to ja jeszcze nie widzialem kradna i oklamuja na calego
-CzaCha PIStoilet (2013-01-07 11:56:54 - IP: ***249.0.50)
Czy ten co ukradł 8 zł to złodziej inny niż ten złodziej co ukradł kilka tysięcy?
-zxy99 (2013-01-06 18:38:51 - IP: ***150.142.214)
Kot bez Jarka nie mógł przyjechać do Buska bo jakże Jarek wytrzymałby bez najbliższej sobie istoty? Do kogo by się przytulił? Kto by go po jajkach podrapał? Jeśli kot w Busku to tylko z Jarkiem!;)
-gargamel (2013-01-06 16:35:20 - IP: ***27.74.104)
Witamy Panow w Busku, wimy jak Pan Jaroslaw jest zajety konstruowaniem nowego rzadu i usprawiedliwiamy Jego nieobecnosc ale mogli Panowie zabrac z soba kota Pana Jaroslawa aby wielbiciele talentu politycznego Mocherki)P Jaro mogli poglaskac kotka po ogonie a najbardziej oddani mogliby nawet zajrzec pod ogonek najslawniejszego kota w ugrupowaniu. Mysle ze byla by rodosc wieksza niz sluchanie durnych bredni...
-m (2013-01-06 14:06:19 - IP: ***.243.243.232)
-POrównajcie sobie ile ukradł PIS (dorsza za 8 zł ) a ile ukradło PO (kilka miliardów zł) (2013-01-05 23:16:42)
gdyby nie zabawy bylego agenta cba i szastanie publicznymi pieniedzmi przygotowujac sie do pseudo akcji ktore z gory byly skazane na porazke ... bo jak moze byc winny ktos kto winy nie ma polski dlug publiczny bylby mniejszy ... czepiasz sie PO a oni poprostu sprzataja burdel ktory zostawil piss po swych rzadach ... co sie stalo z ciagnikiem ktore kupilo cba gdy szefem byl kaminski a premierem kaczynski co sie stalo z domem ktory to niby mial nalezec do Prezydenta Kwasniewskiego .. o czym rozmawial prezes z bratem skoro po jego rozmowie piloci podjeli probe ladowania ... Wiec kto ty jest zly piss czy PO Co to za agent ktory robi pol nagie zdjecia z publicznymi pieniedzmi w reku ... Kaczmarek powinien stanac przed sadem za probe wreczenia lapowki .. ale za rzadow pisu to nie bylo przestepstwem ... przestepstwa popelniali ci co byli dla nich zagrozeniem ...
- (2013-01-06 13:12:40 - IP: ***.43.111.38)
Myślę że wspomnienie o kawiorze i gównie jest przesadzone. Według mnie strona polityczna powinna być podzielona: prawica i lewica. Dwie partie i wtedy być może może będą w stanie wypracować jakiś konsensus, a tak to są ciągłe handle stołkami w zamian za poparcie i wojny podjazdowe, szukanie haków itd
-mam dosc skłucania polakow przez po i wmawiania ze to robi pis (2013-01-06 11:58:36 - IP: ***30.106.31)
i dlatego nigdy nie zaglosuje na tych oszustow i karierowiczow z parti obludy ktorzy wmowili polakom ze agent nie jest potrzebny bo lepiej im sie bedzie rozkradac majatek narodowy miedzy soba kazdy kto ma swoj rozum potrafi myslec logicznie wie kto jest bardziej szkodliwy dla tego kraju ja sie juz nigdy nie nabiore na po
- (2013-01-06 11:04:16 - IP: ***.43.111.38)
Jeżeli ktoś interesuje się polityką to warto iść i posłuchać tych gości. Zadać pytanie i ocenić co są warci.
- (2013-01-06 11:03:06 - IP: ***.43.111.38)
Co by nie mówić o obecnym stanie rzeczy, to należy zauważyć WIELKIE UPARTYJNIENIE wszelkich instytucji w kraju. Widać to na przykładzie naszego miasta. PSL jest wszędzie, jeżeli do nich należysz masz szansę na dobrą pracę, karierę itd. A moim zdaniem właśnie tym powinny się zająć odpowiednie służby: dlaczego wysokie stołki dzierżą działacze konkretnych partii, dlaczego pracownicy no starostwa należą do partii do której należy starosta? Czy to nie chory układ? Dlaczego pewne nazwiska np Lasak pojawiają się tu i tam - a zawsze tam gdzie jest dobra kasa i funkcja. A cóż on zrobił wybitnego? Wystarczy przypomnieć ostatnią sprawę szlabanu pod szpitalem - Lasak za to odpowiada bo jest kierownikiem w szpitalu od tych rzeczy. NA dzień dzisiejszy szlabanu już nie ma, następnie wynajęcie prosektorium za niecałe 2 tys miesięcznie ! i inne podobne dziwne posunięcia. Dotąd w tym kraju będzie syf i łapówkarstwo dokąd nie skończą się układy i układziki partyjne a to skończy się wtedy gdy będziemy posłów wybierać w wyborach bezpośrednich czyli głosowanie na nazwisko a nie na partię, bo tak sobie listy wyborcze układają, że jedni i ci sami siedzą przy korycie i kombinują dla siebie...
--- (2013-01-06 10:16:27 - IP: ***48.67.25)
UKŁAD BUSKI = PSL
-_ (2013-01-06 10:02:39 - IP: ***.59.128.36)
Dobrze, że w Busku za dużo maryjno-kaczyńskich nie ma. Pokazał to ostatni buski "marsz miliona robotów".. :)
Jeszcze raz przypominam - w Polsce jest jak jest bo nie ma konstruktywnej opozycji w stosunku do PO. Jest tylko kaczyński i hoffman, smoleńsk, durne marsze, rydzyk, maciarewicz i jakiś dziwny niby-premier-specjalista :)
Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.