swietokrzyskie.info

Czwartek, 25 czerwca 2026, Do końca roku 189 dni Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Wiadomosci

Spotkanie z posłami PiS: Tomaszem Kaczmarkiem i Mariuszem Antonim Kamińskim

Dodane: Agnieszka Data: 2013-01-04 11:39:03 (czytane: 22220)  Wersja do druku

Buski Klub Gazety Polskiej uprzejmie zaprasza mieszkańców i kuracjuszy w niedzielę 6 stycznia o g. 18.00 na spotkanie z Tomaszem Kaczmarkiem - agentem "Tomkiem" i dr n. prawnych Mariuszem Antonim Kamińskim.

 gazeta_polska003.jpg

 

 

Spotkanie z posłami PiS odbędzie się w Restauracji "Sanato", przy ul. 1-Maja 29, w Busku-Zdroju.
 
Wstęp wolny.

/Klub Gazety Polskiej/


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (45)
     

-Mylene (2013-02-25 18:28:07 - IP: ***.109.108.254)

Pani Natalia opowie nam o tym, jaka zdwora jest zielona herbata. Ja postaram się przekonać Was, że jest smaczna.Drugim tematem będzie dieta, poprawiająca nastrf3j. A to z tego powodu, że jesień mamy bardzo długą. Aura ta powoduje nastroje melancholijne i jeszcze koniec roku jesteśmy o rok starsze Trzeba się jednak najeść czekolady lub Właśnie o tym jakie produkty zwiększą nam ochotę do życia nie powiększając obwodu bioder, opowie Natalia w środę 4 stycznia.

-do: -CzaCha PIStoilet (2013-01-09 19:18:25 - IP: ***50.61.201)

Skoro taki jesteś zasadniczy - co się chwali - to ty chłopie tak naprawdę jesteś PiSior! choć pewnie tego nie wiesz.
Platformers musi być mocno giętki, życzliwie wyrozumiały no i wielce tolerancyjny.
No i na koniec - skoro jesteś taki prawiczek, by nie rzec czekista, no i rzeczywiście wierzysz w to co piszesz - na dowód tego zgłoś się na ochotnika do Urzędu Kontroli Skarbowej, by Cię prześwietli tak wzorcowo, od serca, no i potem pochwal się nam wynikiem tej kontroli :)

-CzaCha PIStoilet (2013-01-09 12:31:35 - IP: ***249.0.50)

ZŁODZIEJ TO ZŁODZIEJ KAŻDY MIERZY SWOJĄ MIARĄ SKORO CI TO NIE PASUJE - DLA MNIE I W ŚWIETLE PRAWA TEN CO KRADNIE TO ZŁODZIEJ.
NIE WYCIĄGAJ ŁAPY PO TO CO NIE TWOJE CHOĆBY TO BYŁO 8 ZŁ!

-do: -CzaCha PIStoilet (2013-01-08 15:20:33 - IP: ***.43.182.239)

A kto jest większym mordercom - ten który zabił muchę, ten który zabił karpia na święta lub wieprzka czy też ten który zabił człowieka?

-gdyby platforma nie kradla pis nie musial by jej scigac (2013-01-08 00:33:23 - IP: ***30.93.175)

takiego rzadu to ja jeszcze nie widzialem kradna i oklamuja na calego

-CzaCha PIStoilet (2013-01-07 11:56:54 - IP: ***249.0.50)

Czy ten co ukradł 8 zł to złodziej inny niż ten złodziej co ukradł kilka tysięcy?

-zxy99 (2013-01-06 18:38:51 - IP: ***150.142.214)

Kot bez Jarka nie mógł przyjechać do Buska bo jakże Jarek wytrzymałby bez najbliższej sobie istoty? Do kogo by się przytulił? Kto by go po jajkach podrapał? Jeśli kot w Busku to tylko z Jarkiem!;)

-gargamel (2013-01-06 16:35:20 - IP: ***27.74.104)

Witamy Panow w Busku, wimy jak Pan Jaroslaw jest zajety konstruowaniem nowego rzadu i usprawiedliwiamy Jego nieobecnosc ale mogli Panowie zabrac z soba kota Pana Jaroslawa aby wielbiciele talentu politycznego Mocherki)P Jaro mogli poglaskac kotka po ogonie a najbardziej oddani mogliby nawet zajrzec pod ogonek najslawniejszego kota w ugrupowaniu. Mysle ze byla by rodosc wieksza niz sluchanie durnych bredni...

-m (2013-01-06 14:06:19 - IP: ***.243.243.232)

-POrównajcie sobie ile ukradł PIS (dorsza za 8 zł ) a ile ukradło PO (kilka miliardów zł) (2013-01-05 23:16:42)
gdyby nie zabawy bylego agenta cba i szastanie publicznymi pieniedzmi przygotowujac sie do pseudo akcji ktore z gory byly skazane na porazke ... bo jak moze byc winny ktos kto winy nie ma polski dlug publiczny bylby mniejszy ... czepiasz sie PO a oni poprostu sprzataja burdel ktory zostawil piss po swych rzadach ... co sie stalo z ciagnikiem ktore kupilo cba gdy szefem byl kaminski a premierem kaczynski co sie stalo z domem ktory to niby mial nalezec do Prezydenta Kwasniewskiego .. o czym rozmawial prezes z bratem skoro po jego rozmowie piloci podjeli probe ladowania ... Wiec kto ty jest zly piss czy PO Co to za agent ktory robi pol nagie zdjecia z publicznymi pieniedzmi w reku ... Kaczmarek powinien stanac przed sadem za probe wreczenia lapowki .. ale za rzadow pisu to nie bylo przestepstwem ... przestepstwa popelniali ci co byli dla nich zagrozeniem ...

- (2013-01-06 13:12:40 - IP: ***.43.111.38)

Myślę że wspomnienie o kawiorze i gównie jest przesadzone. Według mnie strona polityczna powinna być podzielona: prawica i lewica. Dwie partie i wtedy być może może będą w stanie wypracować jakiś konsensus, a tak to są ciągłe handle stołkami w zamian za poparcie i wojny podjazdowe, szukanie haków itd

-mam dosc skłucania polakow przez po i wmawiania ze to robi pis (2013-01-06 11:58:36 - IP: ***30.106.31)

i dlatego nigdy nie zaglosuje na tych oszustow i karierowiczow z parti obludy ktorzy wmowili polakom ze agent nie jest potrzebny bo lepiej im sie bedzie rozkradac majatek narodowy miedzy soba kazdy kto ma swoj rozum potrafi myslec logicznie wie kto jest bardziej szkodliwy dla tego kraju ja sie juz nigdy nie nabiore na po

- (2013-01-06 11:04:16 - IP: ***.43.111.38)

Jeżeli ktoś interesuje się polityką to warto iść i posłuchać tych gości. Zadać pytanie i ocenić co są warci.

- (2013-01-06 11:03:06 - IP: ***.43.111.38)

Co by nie mówić o obecnym stanie rzeczy, to należy zauważyć WIELKIE UPARTYJNIENIE wszelkich instytucji w kraju. Widać to na przykładzie naszego miasta. PSL jest wszędzie, jeżeli do nich należysz masz szansę na dobrą pracę, karierę itd. A moim zdaniem właśnie tym powinny się zająć odpowiednie służby: dlaczego wysokie stołki dzierżą działacze konkretnych partii, dlaczego pracownicy no starostwa należą do partii do której należy starosta? Czy to nie chory układ? Dlaczego pewne nazwiska np Lasak pojawiają się tu i tam - a zawsze tam gdzie jest dobra kasa i funkcja. A cóż on zrobił wybitnego? Wystarczy przypomnieć ostatnią sprawę szlabanu pod szpitalem - Lasak za to odpowiada bo jest kierownikiem w szpitalu od tych rzeczy. NA dzień dzisiejszy szlabanu już nie ma, następnie wynajęcie prosektorium za niecałe 2 tys miesięcznie ! i inne podobne dziwne posunięcia. Dotąd w tym kraju będzie syf i łapówkarstwo dokąd nie skończą się układy i układziki partyjne a to skończy się wtedy gdy będziemy posłów wybierać w wyborach bezpośrednich czyli głosowanie na nazwisko a nie na partię, bo tak sobie listy wyborcze układają, że jedni i ci sami siedzą przy korycie i kombinują dla siebie...

--- (2013-01-06 10:16:27 - IP: ***48.67.25)

UKŁAD BUSKI = PSL

-_ (2013-01-06 10:02:39 - IP: ***.59.128.36)

Dobrze, że w Busku za dużo maryjno-kaczyńskich nie ma. Pokazał to ostatni buski "marsz miliona robotów".. :)
Jeszcze raz przypominam - w Polsce jest jak jest bo nie ma konstruktywnej opozycji w stosunku do PO. Jest tylko kaczyński i hoffman, smoleńsk, durne marsze, rydzyk, maciarewicz i jakiś dziwny niby-premier-specjalista :)

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry