swietokrzyskie.info

Czwartek, 25 czerwca 2026, Do końca roku 189 dni Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Wiadomosci

Wigilia buskich bokserów

Dodane: Kasia Data: 2012-12-23 21:57:14 (czytane: 14468)  Wersja do druku

19 grudnia buscy bokserzy z prezesem Władysławem Olszowym spotkali się na przedświątecznej wieczerzy wigilijnej. Sportowców odwiedziło wielu znamienitych gości, którzy zawsze wspierają naszych pięściarzy i kibicują im podczas każdej walki.

Wszystkich serdecznie powitał prezes Olszowy,który przyjął świąteczne życzenia od burmistrza Waldemara Sikory. W kameralnym, bardzo przyjaznym gronie, odmówiono modlitwę. Zaproszony ksiądz zaznaczył, jak ważne dla wszystkich jest Boże Narodzenie, dzieląc przyniesiony opłatek  między uczestników spotkania, składał świąteczne życzenia.

boks_wigilia1.jpg 

boks_wigilia2.jpg

boks_wigilia4.jpg
 

Każdy miał okazję przełamać się opłatkiem z życzliwymi sobie ludźmi, składając sobie nawzajem życzenia. Potem wszyscy zasiedli do wspólnego posiłku, ciesząc się wyjątkową chwilą.

Fot. Mariusz Karczewski

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (20)
     

-Video z walk (2012-12-30 14:15:52)

Walki można oglądać na YouTube - wystarczy wpisać BMUKS lub nazwisko zawodnika...
Nie maja najlepszej jakości ponieważ są nadal nagrywane aparatem fotograficznym.

-Radzio (2012-12-29 15:29:16)

Lubię oglądać walki naszych bokserów gdzie ostatnio walczyli? Jak im się powiodło? Może macie nagrania to udostępnijcie w internecie bardzo prosimy.

--Heniek (2012-12-27 11:55:04)

Czy ktoś jeździ z Pacanowa jest nas trzech gdyby jeździł to za paliwa zwrócimy.Na jednego to nas nie stać.

-Zygmek LO TK (2012-12-27 11:47:51)

Dużo zdrowia chłopaki podziwiamy chce się zapisać na boks gdzie mam się zgłosić. Ile się płaci?

-Madzia K (2012-12-25 18:47:34)

Wesołych,zdrowych i szczęśliwych dni i Do siego 2013 r.życzą bokserom dziewczyny z Mechanika

- Sako (2012-12-25 14:48:20)

Jeśli się nie podoba bokserska wigilia zapraszam na salkę boksu adres SG nr.1 ul Grotta 3 Busko- Zdrój oczywiście po treningu.

-Tadi (2012-12-25 14:26:56)

Mają bokserzy sukcesy ale i oryginalne pomysły. Władze idzie do nich.Ja jestem piłkarzem nie zazdroszczę,gratuluję im.Sikora był jednym z członków założycieli tego klubu, jak jeszcze nie był Burmistrzem,więc powinien być na bokserskim opłatku i był.To,że dziennikarze to zauważyli hm......gdyby był na innej Wigilii to też by zauważyli.Co do szopki na przyszłość -to dobry pomysł tylko z osłem może być problem,chyba ,że użyją przebierańca

-do Kasia- Łukasz (2012-12-25 12:15:13)

Trzeba być, nie zainteresowanym sportem ,leniwym lub nie kumatym by nie wiedzieć, że,istnieje bardzo dobry klub bokserski RING Busko-Zdrój.Wprawdzie działa bardzo krótko bo dopiero 5 lat ale ma na swym koncie 5 medali Pucharu Polski i nie wiem ile ale sporo Okręgowych - Złotych -Mistrzów Woj Świętokrzyskiego i Gwardyjskich Mistrzów Polski.Więc dlaczego mają o tym nie informować.Ja np jestem ich fanem kibicem jak wolisz

-- (2012-12-25 12:01:43)

puście walki naszych bokserów z meczów międzynarodowych w Łęcznej i w Ożarowie.

-do - kasia (2012-12-25 10:19:36)

Kasiu taki że niektórzy nawet nie wiedza iż taki klub istnieje,chcąc dotrzeć do większej ilości osób(nowych zawodników , sponsorów) trzeba być medialnym.

Znasz może lepsze sposoby ?

-kasia (2012-12-25 09:22:20)

A jaki jest sens takich publikacji?

-do -xtz (2012-12-24 23:20:25)

do -xtz
Nikt im nie broni publikować ...

-xtz (2012-12-24 23:07:02)

Skąd teraz się pojawiła moda na wigilie z udziałem burmistrzów/ zastępców/ starostów i ich publikacją w internecie? Dużo zakładów pracy/ różnych stowarzyszeń organizuje tego typu "imprezy" i publikacji nie ma.

-Dorota (2012-12-24 21:23:59)

Oni tak od powstania klubu co roku organizują sobie takie fajne wigilie byłam na takiej kilka lat temu.

--adrian (2012-12-24 21:17:19)

Szopka to to czego nie pojmujesz a szkoda.
Do szopy hej pasterze
Do szopy bo tam cud
Syn Boży w żłobie leży
By zbawić ludzki ród..

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry