Wigilia buskich bokserów
2012-12-23 21:57:14

19 grudnia buscy bokserzy z prezesem Władysławem Olszowym spotkali się na przedświątecznej wieczerzy wigilijnej. Sportowców odwiedziło wielu znamienitych gości, którzy zawsze wspierają naszych pięściarzy i kibicują im podczas każdej walki.


Wszystkich serdecznie powitał prezes Olszowy,który przyjął świąteczne życzenia od burmistrza Waldemara Sikory. W kameralnym, bardzo przyjaznym gronie, odmówiono modlitwę. Zaproszony ksiądz zaznaczył, jak ważne dla wszystkich jest Boże Narodzenie, dzieląc przyniesiony opłatek  między uczestników spotkania, składał świąteczne życzenia.

boks_wigilia1.jpg 

boks_wigilia2.jpg

boks_wigilia4.jpg
 

Każdy miał okazję przełamać się opłatkiem z życzliwymi sobie ludźmi, składając sobie nawzajem życzenia. Potem wszyscy zasiedli do wspólnego posiłku, ciesząc się wyjątkową chwilą.

Fot. Mariusz Karczewski






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12995