19 grudnia buscy bokserzy z prezesem Władysławem Olszowym spotkali się na przedświątecznej wieczerzy wigilijnej. Sportowców odwiedziło wielu znamienitych gości, którzy zawsze wspierają naszych pięściarzy i kibicują im podczas każdej walki.
Wszystkich serdecznie powitał prezes Olszowy,który przyjął świąteczne życzenia od burmistrza Waldemara Sikory. W kameralnym, bardzo przyjaznym gronie, odmówiono modlitwę. Zaproszony ksiądz zaznaczył, jak ważne dla wszystkich jest Boże Narodzenie, dzieląc przyniesiony opłatek między uczestników spotkania, składał świąteczne życzenia.


Każdy miał okazję przełamać się opłatkiem z życzliwymi sobie ludźmi, składając sobie nawzajem życzenia. Potem wszyscy zasiedli do wspólnego posiłku, ciesząc się wyjątkową chwilą.
Fot. Mariusz Karczewski