swietokrzyskie.info

Czwartek, 25 czerwca 2026, Do końca roku 189 dni Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Wiadomosci

Młodzieży gimnazjalna odwiedziła Urząd Skarbowy w Busku-Zdroju

Dodane: Agnieszka Data: 2012-11-27 12:11:28 (czytane: 12710)  Wersja do druku

Młodzież pierwszej klasy Samorządowego Gimnazjum ze Zbludowic wraz z opiekunami odwiedziła w dniu 12 listopada 2012 r. Urząd Skarbowy w Busku-Zdroju.

Podczas spotkania Pani Naczelnik Urzędu Skarbowego przedstawiła uczniom strukturę organizacyjną, wizję, misję i cele działalności urzędu.

mlodziez_ug.jpg



Następnie zapoznano młodzież ze sposobem obsługi interesantów oraz rodzajami składanych przez podatników formularzy podatkowych. Omówiono również obowiązujące formy opodatkowania, zasady rejestracji podatników prowadzących działalność gospodarczą, możliwości składania deklaracji przez Internet oraz poinformowano o korzyściach, jakie wynikają z posiadania paragonu przez klienta.

Źródło: http://www.mf.gov.pl



  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (7)
     

-MIEJSCOWY (2012-12-02 00:45:34)

w mieście się dzieje na wsiach to już mniej tylko podczas wyborów na bórmiszcza się wsiami interesują a tak to nawet 1zł im szkoda dać na wieś

-Marek (2012-11-28 05:57:46)

Tak uczcie i przyzwyczajajcie młodzież do płacenia podatków itp.
Zenada szkoda psuc już zza wczasu dzieciom w głowach...

- (2012-11-28 01:40:32)

a za lat kilka urząd skarbowy odwiedzi obecną młodzież

-SOS (2012-11-27 16:27:51)

W ramach lekcji o przedsiębiorczości?

-_ (2012-11-27 15:58:03)

Hahaha! Dzieciaki poznają przyszłe miejsce płaczu :)

-alabele (2012-11-27 15:00:00)

Dobre.. 27 listopada podajecie informację z 12 listopada i to jaką emocjonującą !

-max (2012-11-27 14:24:14)

News roku ! Kogo to wogóle obchodzi, nic sie w tym mieście nie dzieje skoro takie informacje sa podawane.

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry