Młodzieży gimnazjalna odwiedziła Urząd Skarbowy w Busku-Zdroju
2012-11-27 12:11:28

Młodzież pierwszej klasy Samorządowego Gimnazjum ze Zbludowic wraz z opiekunami odwiedziła w dniu 12 listopada 2012 r. Urząd Skarbowy w Busku-Zdroju.

Podczas spotkania Pani Naczelnik Urzędu Skarbowego przedstawiła uczniom strukturę organizacyjną, wizję, misję i cele działalności urzędu.

mlodziez_ug.jpg



Następnie zapoznano młodzież ze sposobem obsługi interesantów oraz rodzajami składanych przez podatników formularzy podatkowych. Omówiono również obowiązujące formy opodatkowania, zasady rejestracji podatników prowadzących działalność gospodarczą, możliwości składania deklaracji przez Internet oraz poinformowano o korzyściach, jakie wynikają z posiadania paragonu przez klienta.

Źródło: http://www.mf.gov.pl







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12827