swietokrzyskie.info

Czwartek, 25 czerwca 2026, Do końca roku 189 dni Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Wiadomosci

Uwaga! Zmiana organizacji ruchu!

Dodane: Agnieszka Data: 2012-11-23 14:57:11 (czytane: 15379)  Wersja do druku

Od 19 listopada na ulicy Staszica w Busku-Zdroju został wprowadzony ruch jednokierunkowy. W ulicę Staszica wjeżdżamy jedynie od ulicy Bolesława Prusa.

Zmiana została wprowadzona na wniosek mieszkańców ulicy Staszica, którzy zaproponowali, by dostosować dotychczasowe zasady ruchu do istniejących potrzeb komunikacyjnych. Problem dotyczył zaparkowanych tu samochodów, które utrudniały manewr wymijania.

staszica001.jpg
Wjazd w ulicę Staszica od ulicy Prusa.

staszica002.jpg
Zakaz wjazdu w ulicę Staszica od ulicy Sądowej, od strony kościoła NPNMP. 

Zmiana organizacji ruchu była uzgodniona z Komendą Powiatową Policji w Busku- Zdroju i zatwierdzona przez zarządzającego ruchem.

/kr/

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (25)
     

- (2012-11-23 17:13:42)

mam nadzieje ze czyta to ten czlowiek ktory tym zarządza - to jest dowód jakich ograniczonych umysłowo mamy ludzi, którzy tym się zajmują ...

-H0L0GR4M (2012-11-23 17:11:54)

Ci co nad tym mysleli i to wdrożyli musieli ślepi być ze wybrali takie rozwiązanie a nie inne!! Jeszcze z policja to ustalali <ściana>

-:) (2012-11-23 16:54:21)

pierwsze 8 samochodów i kilka poniżej zostały zaparkowane pod prąd :), ciekawe czy już z mandatami za wycieraczką? :P

-mieszkaniec Buska (2012-11-23 16:50:11)

jestem mieszkańcem ul. Staszica i zadnego wniosku nie składałem, - to rozwiązanie świadczy jakiego mamy burmistrza. JESZCZE DWA LATA!!!!!!!!!!!!

-gilbert_busko (2012-11-23 16:25:43)

Oj długo chyba nad tym myśleli, stanowczo za długo i chyba się komuś zwoje przegrzały.

-pleban z gornej parafii (2012-11-23 16:22:40)

Papieram ze DEBILE!!!!

-michal (2012-11-23 15:51:47)

Droga jednokierunkowa pod górkę! Paranoja! Powinno być dokładnie odwrotnie.

-halohalo (2012-11-23 15:51:22)

nigdy tam nie miałem problemów z jazda. gdyby ludzie fajnie stawiali auta to by było ok. tragedia. i tak bede jezdzil pod zakaz.

-H0L0GR4M (2012-11-23 15:38:43)

D E B I L E !!!!! zgadzam sie w 100% z tym nizej !!

-ze co ?? (2012-11-23 15:27:54)

Dla polepszenia ruchu powinno byc odwrotnie. Od strony lidla powinien byc zakaz bo i tak jest obok druga ulica do góry w kierunku rynku, a tak trzeba bedzie objezdzac przez swiatła jezli ktos bedzie chcial zawrócic i beda duze korki. Dochodze do wniosku ze jednak logistycznie mamy samych debili na kazdym kroku.

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry