Uwaga! Zmiana organizacji ruchu!
2012-11-23 14:57:11

Od 19 listopada na ulicy Staszica w Busku-Zdroju został wprowadzony ruch jednokierunkowy. W ulicę Staszica wjeżdżamy jedynie od ulicy Bolesława Prusa.


Zmiana została wprowadzona na wniosek mieszkańców ulicy Staszica, którzy zaproponowali, by dostosować dotychczasowe zasady ruchu do istniejących potrzeb komunikacyjnych. Problem dotyczył zaparkowanych tu samochodów, które utrudniały manewr wymijania.

staszica001.jpg
Wjazd w ulicę Staszica od ulicy Prusa.

staszica002.jpg
Zakaz wjazdu w ulicę Staszica od ulicy Sądowej, od strony kościoła NPNMP. 

Zmiana organizacji ruchu była uzgodniona z Komendą Powiatową Policji w Busku- Zdroju i zatwierdzona przez zarządzającego ruchem.

/kr/

 



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12804