Od 19 listopada na ulicy Staszica w Busku-Zdroju został wprowadzony ruch jednokierunkowy. W ulicę Staszica wjeżdżamy jedynie od ulicy Bolesława Prusa.
Zmiana została wprowadzona na wniosek mieszkańców ulicy Staszica, którzy zaproponowali, by dostosować dotychczasowe zasady ruchu do istniejących potrzeb komunikacyjnych. Problem dotyczył zaparkowanych tu samochodów, które utrudniały manewr wymijania.

Wjazd w ulicę Staszica od ulicy Prusa.

Zakaz wjazdu w ulicę Staszica od ulicy Sądowej, od strony kościoła NPNMP.
Zmiana organizacji ruchu była uzgodniona z Komendą Powiatową Policji w Busku- Zdroju i zatwierdzona przez zarządzającego ruchem.
/kr/