swietokrzyskie.info

Czwartek, 25 czerwca 2026, Do końca roku 189 dni Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Wiadomosci

„Dla tych, którzy odeszli”

Dodane: Agnieszka Data: 2012-11-16 15:18:55 (czytane: 17620)  Wersja do druku

We wtorkowe popołudnie 13 listopada budynek Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej zamienił się w … teatr. Tego dnia przed bardzo licznie zgromadzoną publicznością wystąpili młodzi artyści, którzy zaprezentowali spektakl „Dla tych, którzy odeszli”.

Kierownictwo artystyczne nad przedstawieniem sprawował Zdzisław Skoczylas. Bardzo nastrojowy i skłaniający do refleksji występ został nagrodzony ogromnymi brawami. Młodych artystów docenili również dyrektorka MGOPS Zofia Guz i burmistrz Waldemar Sikora.

mgops001.JPG 

mgops002.JPG

mgops003.JPG

mgops004.JPG

mgops005.JPG

mgops006.JPG


 mgops007.JPG

 

O zdolnościach młodych aktorów dyskutowano podczas słodkiego poczęstunku, na którym spotkano się po spektaklu.

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (12)
     

-do LO (2012-11-20 18:43:31)

Takiej sztuki nie musi być. Wąsowicz nie jest w opałach i nie musi się bać, że będzie. Oby wszyscy mieli takie konta. Należy życzyć innym, aby się nie bali. Ale znalazłoby się na tym spotkaniu takich, co powinni być w opałach.

-Podobno... (2012-11-19 17:18:12)

... Pan Profesor nie pokazuje się na zjazdach. Podobno tak na wszelki wypadek...

-też nie chodziłem... (2012-11-19 17:15:29)

... i wiem!

-LO (2012-11-19 01:42:37)

Panie rezyseze słysałem ze tera bedzie sztuka ,,Wąsowicz w opałach...' hehehe

-do -LO (2012-11-18 11:39:28)

Typowe. Nie chodziła, a wie! hahaha
A skąd ta zaciekłość?

-/// (2012-11-18 11:27:40)

Mam tę przewagę, że chodziłem do LO i należałem do zespołu teatralnego Profesora. Był belfrem wymagającym i dlatego są zdania na Jego temat podzielone. Natomiast działalność Profesora na niwie artystycznej nie ma sobie równych.
I właśnie w tym temacie jest mowa o programie poetyckim, a ozwały się głos chorej zazdrośnicy nie na temat. Nieporozumienie.

-LO (2012-11-18 10:59:38)

Nie chodziłem da buskiego LO ale słyszałem od wielu moich znajomych wiele o tym panu.
,, SKOCZYLAS ! Wybitny dręczyciel młodzieży ! Powinien karnie odpowiedzieć za to co z młodzieżą robił ! Psychiczne nękanie na lekcjach polskiego ! Zakomplelsiony frustrat !,, - myślę że to mało powiedziane...

-do poniżej (2012-11-18 10:53:22)

Niestety Zdzichu, Ona ma rację.

-do -zr (2012-11-18 10:07:17)

Sama jesteś zakompleksiony frustrat. Pokazujesz, że nic nie potrafisz.

-zr (2012-11-17 19:04:59)

SKOCZYLAS ! Wybitny dręczyciel młodzieży ! Powinien karnie odpowiedzieć za to co z młodzieżą robił ! Psychiczne nękanie na lekcjach polskiego ! Zakomplelsiony frustrat !

-- (2012-11-16 21:40:53)

Może się doczekam kiedy Pan klecha zacznie cytować Panią Zosię tak jak konkurencję

-marta (2012-11-16 19:36:54)

Super sprawa i wielkie podziękowania dla najwybitniejszego z wybitnych pedagogów Buska Zdroju Pana Skoczylasa.Prawdy nie da się ukryć ,prawda zawsze zwycięża

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry