„Dla tych, którzy odeszli” 2012-11-16 15:18:55
We wtorkowe popołudnie 13 listopada budynek Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej zamienił się w … teatr. Tego dnia przed bardzo licznie zgromadzoną publicznością wystąpili młodzi artyści, którzy zaprezentowali spektakl „Dla tych, którzy odeszli”.
Kierownictwo artystyczne nad przedstawieniem sprawował Zdzisław Skoczylas. Bardzo nastrojowy i skłaniający do refleksji występ został nagrodzony ogromnymi brawami. Młodych artystów docenili również dyrektorka MGOPS Zofia Guz i burmistrz Waldemar Sikora.






O zdolnościach młodych aktorów dyskutowano podczas słodkiego poczęstunku, na którym spotkano się po spektaklu.
|
|
|