„Dla tych, którzy odeszli”
2012-11-16 15:18:55

We wtorkowe popołudnie 13 listopada budynek Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej zamienił się w … teatr. Tego dnia przed bardzo licznie zgromadzoną publicznością wystąpili młodzi artyści, którzy zaprezentowali spektakl „Dla tych, którzy odeszli”.


Kierownictwo artystyczne nad przedstawieniem sprawował Zdzisław Skoczylas. Bardzo nastrojowy i skłaniający do refleksji występ został nagrodzony ogromnymi brawami. Młodych artystów docenili również dyrektorka MGOPS Zofia Guz i burmistrz Waldemar Sikora.

mgops001.JPG 

mgops002.JPG

mgops003.JPG

mgops004.JPG

mgops005.JPG

mgops006.JPG


 mgops007.JPG

 

O zdolnościach młodych aktorów dyskutowano podczas słodkiego poczęstunku, na którym spotkano się po spektaklu.






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12762