swietokrzyskie.info

Czwartek, 25 czerwca 2026, Do końca roku 189 dni Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Wiadomosci

Pyszne spotkanie

Dodane: Agnieszka Data: 2012-11-08 11:43:08 (czytane: 12575)  Wersja do druku

Buski Klub Gazety Polskiej z okazji Narodowego Święta Niepodległości zaprasza na pieczoną gęś. Pyszne spotkanie klubowiczów i sympatyków klubu odbędzie się 10 listopada o godzinie 17 w restauracji „Sanato”, która mieści się przy ulicy 1 Maja w Busku-Zdroju.

 klub_gazety_ges.jpg

Serdecznie zapraszamy!

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (14)
     

-lolo (2012-11-11 19:28:38)

Przy jednym ogniu chcą dwie gęsi upiec to dopiero cwaniaki .Brak klientów to na gęsi będą jechac.Super restauracja pożal się boże.

-lolo (2012-11-11 19:28:38)

Przy jednym ogniu chcą dwie gęsi upiec to dopiero cwaniaki .Brak klientów to na gęsi będą jechac.Super restauracja pożal się boże.

-Mistrzu (2012-11-11 15:36:26)

Ciekaw jestem jakie nowe nagranie ukaże się niebawem ,

-miszczu (2012-11-11 11:03:02)

Piłsudski zgodził się na publikację wizerunku?

-uwaga! (2012-11-10 12:55:20)

uwaga, co mówicie, bo będą nagrywać!!!!

-Do momo (2012-11-10 12:30:37)

Ale może będziemy mogli liczyć na "obiat" :)

-klara (2012-11-10 08:29:23)

Tak tak pyszne.To już wiem pycha pycha was rozsadza.Zamiast jakiegoś patriotycznego zespołu gęś hahahaha.
Iście godny zamysł GP a czy krasawica G jak gęś zachwycona?

-momo (2012-11-09 12:06:53)

A czy Bul i Nadzieja przyjadą z Warszawy?

-_ (2012-11-08 20:10:44)

Rzal i bul mimo, rze obiat pefnie bendzie smaczny.

-- (2012-11-08 19:41:14)

Reustauracja. Jaki pan taki kram. Nawet pisanie z wielkiej litery nie pomoże.

-Do klubowicza (2012-11-08 19:18:51)

Mam pytanie w kawiarni czy w restauracji ,,,Pytam bo ostatnio podano mi zupę z kuchni w kawiarni ,ponieważ restauracja nie czynna na okres zimy.

-Tomek (2012-11-08 19:12:00)

O ja pier,,,,, a kto to tego klubu należy,,,,Gęś w Sanato, z piórami czy bez ?

-kasia (2012-11-08 19:09:57)

a ja kuropatwę ale pod ochroną

-Mateusz (2012-11-08 14:28:20)

Poszedbym ale ja wole kaczkę

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry