Pyszne spotkanie
2012-11-08 11:43:08
Buski Klub Gazety Polskiej z okazji Narodowego Święta Niepodległości zaprasza na pieczoną gęś. Pyszne spotkanie klubowiczów i sympatyków klubu odbędzie się 10 listopada o godzinie 17 w restauracji „Sanato”, która mieści się przy ulicy 1 Maja w Busku-Zdroju.
 Serdecznie zapraszamy! |