Pyszne spotkanie
2012-11-08 11:43:08

Buski Klub Gazety Polskiej z okazji Narodowego Święta Niepodległości zaprasza na pieczoną gęś. Pyszne spotkanie klubowiczów i sympatyków klubu odbędzie się 10 listopada o godzinie 17 w restauracji „Sanato”, która mieści się przy ulicy 1 Maja w Busku-Zdroju.

 klub_gazety_ges.jpg

Serdecznie zapraszamy!

 



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12710