swietokrzyskie.info

Czwartek, 25 czerwca 2026, Do końca roku 189 dni Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Wiadomosci

Jesteś Bogiem w ten weekend w BSCK.

Dodane: Agnieszka Data: 2012-10-10 10:04:01 (czytane: 15225)  Wersja do druku

Głośny polski film "Jesteś Bogiem" Leszka Dawida - historia hip-hopowego zespołu "Paktofonika" - zagości od tego piątku do niedzieli (12.10-14.10.2012) na ekranie buskiego kina "Zdrój".

Od momentu premiery 21 września film cieszy się niesłabnącą popularnością. W ciągu pierwszych dni historię Magika i Paktofoniki obejrzało w Polsce kilkaset tysięcy ludzi.

Ta znana śląska grupa powstała w 1998 roku z inicjatywy Wojciecha "Fokusa" Alszera, który do współpracy zaprosił Sebastiana "Rahima" Salberta, byłego członka formacji 3xKlan oraz Piotra "Magika" Łuszcza znanego z występów w zespole Kaliber 44. Koncertowy skład współtworzyli także Sebastian "DJ Bambus" Michalski i beatbokser Marcin "Sot" Zięba. Grupa Paktofonika została rozwiązana w 2003 roku, w niespełna trzy lata po samobójczej śmierci Piotra Łuszcza.

jestes_bogiem_plakat.jpg 

Seanse rozpoczynają się o godzinie 18.30, film trwa 1 godzinę i 50 minut, cena biletu 15 zł.



  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (15)
     

-Kino Zdrój (2012-10-16 13:30:56)

Jest jak jest z wielu powodów. Pierwszy z brzegu: czy to jest wina kina Zdrój, że dobre filmy są obecnie rzadkością? że głównie produkowany jest chłam?
drugi: Zapraszamy do współtworzenia repertuaru - piszczcie na
[b]kino@bsck.busko.pl[/b]
jakie filmy chcielibyście obejrzeć w BZ, my zobaczymy jakie są możliwości sprowadzenia tych tytułów i będą zadowolone obie strony ekranu.

-_ (2012-10-14 21:18:42)

Cóż się tak to kino cieszy! Jakbyście puszczali nieco częściej hity, to na pewno byłoby więcej jak 5 osób na sali, razem z operatorem wyświetlacza. A tak kino służy jako sala konferencyjna i NIC POZA TYM!!
Parę lat temu chwaliliście się, że rozbudowujemy i unowocześniamy kino aby "ludzie nie musieli jeździć do Kielc bądź Krakowa". I co? I puszczacie cały czas jakieś szmiry! I ludzie nadal jeżdżą do kin kielckich i krakowskich!
Jedna jaskółka wiosny nie czyni.

-Kino Zdrój (2012-10-14 21:01:33)

Krzywa rośnie :) dziś Jestem Bogiem obejrzało 241 osób!

-Mr X (2012-10-14 20:07:03)

w busku wszystko najszybciej <hahaha>

-lermon (2012-10-14 19:15:16)

tylko nie bluźnij.

-Kino Zdrój (2012-10-13 21:50:44)

W sobotę do kina przyszło 231 osób

- (2012-10-13 17:24:59)

Teraz nagle sami znawcy hip-hop"u.Nastolatki nie mają pojęcia o życiu pod koniec lat 90"ych,ale strasznie wielcy znawcy się znaleźli.ŻALI MI NIEKTÓRYCH:(

-Kino Zdrój (2012-10-13 13:47:52)

W piątek film oglądały 223 osoby.

-miszczu (2012-10-13 13:29:33)

to najwidoczniej mało filmów obejrzałaś ;)

-miszczu (2012-10-13 13:29:32)

to najwidoczniej mało filmów obejrzałaś ;)

- (2012-10-13 11:21:28)

duzo ludzi było wczoraj ?

-;) (2012-10-13 10:48:16)

Najlepszy film jaki oglądałam . Polecam ;)

-kaskazet (2012-10-12 18:54:42)

Rewelacyjny film polecam każdemu!!!!

-Chrust (2012-10-12 16:54:27)

milcz prostaku jezeli nie masz o czyms pojecia to sie nie wypowiadaj

-andy warchoł (2012-10-12 16:47:31)

Dziadowski film o naćpanym rezusie i tyle.

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry