Głośny polski film "Jesteś Bogiem" Leszka Dawida - historia hip-hopowego zespołu "Paktofonika" - zagości od tego piątku do niedzieli (12.10-14.10.2012) na ekranie buskiego kina "Zdrój".
Od momentu premiery 21 września film cieszy się niesłabnącą popularnością. W ciągu pierwszych dni historię Magika i Paktofoniki obejrzało w Polsce kilkaset tysięcy ludzi.
Ta znana śląska grupa powstała w 1998 roku z inicjatywy Wojciecha "Fokusa" Alszera, który do współpracy zaprosił Sebastiana "Rahima" Salberta, byłego członka formacji 3xKlan oraz Piotra "Magika" Łuszcza znanego z występów w zespole Kaliber 44. Koncertowy skład współtworzyli także Sebastian "DJ Bambus" Michalski i beatbokser Marcin "Sot" Zięba. Grupa Paktofonika została rozwiązana w 2003 roku, w niespełna trzy lata po samobójczej śmierci Piotra Łuszcza.
Seanse rozpoczynają się o godzinie 18.30, film trwa 1 godzinę i 50 minut, cena biletu 15 zł.