swietokrzyskie.info


Czwartek, 25 czerwca 2026, Do końca roku 189 dni Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Wiadomosci

Turniej Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Buskiego o tytuł „Najlepsi w Sporcie” w roku szkolnym 2011/2012.

Dodane: Agnieszka Data: 2012-10-04 11:01:10 (czytane: 11908)  Wersja do druku

Podczas sesji Rady Powiatu w Busku – Zdroju w dniu 28 września 2012 roku wręczono puchary i dyplomy uczniom biorącym udział w Turnieju Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Buskiego o tytuł „Najlepsi w Sporcie” w roku szkolnym 2011/2012.

Zwycięzcami Turnieju w tej edycji byli uczniowie Zespołu Szkół Techniczno - Informatycznych oraz uczniowie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku – Zdroju, którzy ex aequo zajęli I miejsce w klasyfikacji ogólnej Turnieju. W kategorii Dziewcząt I miejsce zajęły reprezentantki Zespołu Szkół Techniczno - Informatycznych, a w kategorii chłopców wygrali uczniowie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących. Obydwa Zespoły Szkół otrzymały sprzęt sportowy o wartości po 2.000 zł.

starostwo_nagrody001.jpg 

Uczniowie I Liceum Ogólnokształcące w Busku – Zdroju zdobyli II miejsce w klasyfikacji generalnej oraz sprzęt sportowy o wysokości 1.800 zł. III miejsce przypadło Zespołowi Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Busku – Zdroju oraz sprzęt sportowy o wartości 1.500 zł. IV miejsce zajął Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Stopnicy. Sprzęt sportowy dla tej szkoły stanowił wartość 1.000 zł.

Wszystkim Nagrodzonym serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów sportowych.

 

starostwo_logo_podpis.jpg


 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (8)
     

-999 (2012-10-07 23:16:23)

Godło czy herb?

- (2012-10-07 22:14:14)

Godło znajduje się na najważniejszym miejscu po środku panie Olo

-xyz (2012-10-07 13:20:43)

uwaga jak się orientuję była kierowana do Starosty, który firmuje swoim nazwiskiem wygląd sali i sposób eksponowania w niej herbu RP. Eksponuje w sposób bezmyślny i to nalezy zmienić

-ojej olo uwazaj bo dostaniesz wylewu (2012-10-07 09:43:52)

gdybys byl taki ulozony na jakiego sie kreujesz to w pierwszej kolenosci zlozyl bys gratulaje mlodziezy - ale jak widac nie umiesz sie zachowac

-olo (2012-10-05 20:26:26)

chodzi o to że w buskim starostwie nie mają zielonego pojęcia jak wygląda herb i jak powinien być eksponowany. Te sprawy ogólnie opisuje Ustawa o Godle. Resztę trzeba przemyśleć. I tak nie taka jak to prezentuje starostwo jest tarcza na której jest godło RP. Dalej ustawa o Godle wyrażnie wskazuje że herb państwowy jest najważniejszym znakiem. Więc w praktyce powinien do innych znaków być najważniejszy. Czyli no nieco wyżej niż herb powiatu lub też by pozostałe herby były mniejszego formatu. Te sprawy mają precyzyjnie opanowane nasi sąsiedzi z zachodu. I ponieważ czasem sa gośćmi naszych władz, nie ośmieszajmy się ani nieobowiązująca wersją herbu ani jego fatalnym sytuowaniem względem innych znaków.

-gratulaje dla mlodziezy (2012-10-05 18:37:46)

brawo

-olo o co ci chodzi (2012-10-05 18:36:35)

he

-olo (2012-10-04 11:29:40)

i znowu ekspozycja tarczy herbowej niezgodnej kształtem z wzorem zawartym w Ustawie o godle.... Nikt tego w całym Starostwie nie zauważa? Jeśli tak, mam obowy o kompetencje urzędników , szczególnie jeśli chodzi o znajomość obowiązujących ich Ustaw.

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry