Turniej Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Buskiego o tytuł „Najlepsi w Sporcie” w roku szkolnym 2011/2012.
2012-10-04 11:01:10

Podczas sesji Rady Powiatu w Busku – Zdroju w dniu 28 września 2012 roku wręczono puchary i dyplomy uczniom biorącym udział w Turnieju Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Buskiego o tytuł „Najlepsi w Sporcie” w roku szkolnym 2011/2012.


Zwycięzcami Turnieju w tej edycji byli uczniowie Zespołu Szkół Techniczno - Informatycznych oraz uczniowie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku – Zdroju, którzy ex aequo zajęli I miejsce w klasyfikacji ogólnej Turnieju. W kategorii Dziewcząt I miejsce zajęły reprezentantki Zespołu Szkół Techniczno - Informatycznych, a w kategorii chłopców wygrali uczniowie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących. Obydwa Zespoły Szkół otrzymały sprzęt sportowy o wartości po 2.000 zł.

starostwo_nagrody001.jpg 

Uczniowie I Liceum Ogólnokształcące w Busku – Zdroju zdobyli II miejsce w klasyfikacji generalnej oraz sprzęt sportowy o wysokości 1.800 zł. III miejsce przypadło Zespołowi Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Busku – Zdroju oraz sprzęt sportowy o wartości 1.500 zł. IV miejsce zajął Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Stopnicy. Sprzęt sportowy dla tej szkoły stanowił wartość 1.000 zł.

Wszystkim Nagrodzonym serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów sportowych.

 

starostwo_logo_podpis.jpg


 




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12431