swietokrzyskie.info

Czwartek, 25 czerwca 2026, Do końca roku 189 dni Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Wiadomosci

Piotr Błasiński z Buska-Zdroju Dentystą Roku 2012.

Dodane: admin Data: 2012-09-24 16:59:31 (czytane: 27950)  Wersja do druku

Laureatem konkursu Dentysta Roku 2012 organizowanego przez PortalDentystyczny.pl, w województwie świętokrzyskim, został Piotr Błasiński - stomatolog z Buska-Zdroju.

Konkurs trwał 9 miesięcy i jego celem było wyłonienie najlepszych w ocenie osób głosujących dentystów w Polsce, cenionych przez pacjentów za umiejętności zawodowe. W konkursie wzięło w nim udział 900 gabinetów z całej Polski.  W piątek 21 września odbyła sie uroczysta gala w centrum Kultury Zamek, w klubie blueNote w Poznaniu, podczas której ogłoszono wyniki.

dentysta_roku01.jpg 


W województwie świętokrzyskim, głosujący pacjenci za profesjonalizm i za podejście do pacjenta najwyżej ocenili buskiego stomatologa Piotra Błasińskiego. II miejsce w konkursie zajął Piotr Florczak, a III miejsce Leszek Zimny.

dentysta_roku02.jpg


Pełna lista zwycięzców w poszczególnych województwach na stronie:
www.portaldentystyczny.pl/dentysta_roku/

 
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

/MC/


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (18)
     

-Iwona (2012-09-28 10:55:53)

Gratuluję!!! Chodziłam już do baardzo wielu dentystów, ale Nasz laureat jest najlepszy!!! Polecam każdemu:)

-Aga (2012-09-28 08:55:56)

Piotr gratuluje serdecznie - w pelni zasługujesz na to miano :)

-ron (2012-09-26 17:55:48)

wygooglaj sobie unidentstomatologia

-JotKa (2012-09-26 13:45:31)

To może powiecie, gdzie ma gabinet?

-Dominik z Zakopanego (2012-09-26 09:40:44)

Wszystkiego najlepszego i szczere gratulacje!

-ania (2012-09-25 16:29:57)

Słyszałam od wielu osób, że ten Pan jest naprawdę bardzo dobry. Będę musiała się wybrać do niego wkrótce

-xyz (2012-09-25 16:19:16)

pierwsze słyszę, że taki istnieje.

- (2012-09-25 13:32:25)

ha,ha,ha

-Piotr Błasiński (2012-09-25 12:39:02)

Dziękuję Wszystkim.
To dzięki WAM Pacjentom i Waszym głosom odniosłem sukces :)

Jeszcze raz dziękuję i zapraszam do głosowania w kolejnych edycjach plebiscytu :)

-lucyna (2012-09-25 08:54:08)

serdeczne gratulacje dla Pana Piotra ,bardzo się cieszę razem z Panem , takie wyróżnienie to nobilitacja do jeszcze lepszej pracy, pozdrawiam

-Lechu (2012-09-25 00:27:33)

Jak dla mnie najlepszym Dentysta jakiego znam to Pan Marcin O. z Wislicy nie znam lepszego Dentysty polecam

-Dublinka (2012-09-24 22:30:22)

GRATULACJE PANIE PIOTRZE!!! BYĆ PACJENTEM PANA TO SAMA PRZYJEMNOŚĆ. POZDRAWIAM

-pacientka (2012-09-24 20:58:56)

nie dość że najlepszy, to jeszcze taki przystojny!!! :)
gratuluję Panie Doktorze i życzę dalszych sukcesów!!!

- (2012-09-24 20:14:25)

Gratuluje Panie Doktorze. Jestem pełen podziwu. Tak trzymaj.

-MONIKA (2012-09-24 19:32:52)

nie ma lepszego i fajniejszego !!!!!GRATULACJE PANIE PIOTRZE !!!!!!!!!! TAK TRZYMAĆ DZIĘKI PANU PRZESTAŁAM SIĘ BAC DENTYSTY :)

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry