Laureatem konkursu Dentysta Roku 2012 organizowanego przez PortalDentystyczny.pl, w województwie świętokrzyskim, został Piotr Błasiński - stomatolog z Buska-Zdroju.
Konkurs trwał 9 miesięcy i jego celem było wyłonienie najlepszych w ocenie osób głosujących dentystów w Polsce, cenionych przez pacjentów za umiejętności zawodowe. W konkursie wzięło w nim udział 900 gabinetów z całej Polski. W piątek 21 września odbyła sie uroczysta gala w centrum Kultury Zamek, w klubie blueNote w Poznaniu, podczas której ogłoszono wyniki.
W województwie świętokrzyskim, głosujący pacjenci za profesjonalizm i za podejście do pacjenta najwyżej ocenili buskiego stomatologa Piotra Błasińskiego. II miejsce w konkursie zajął Piotr Florczak, a III miejsce Leszek Zimny.
Pełna lista zwycięzców w poszczególnych województwach na stronie:
www.portaldentystyczny.pl/dentysta_roku/
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
/MC/