Piotr Błasiński z Buska-Zdroju Dentystą Roku 2012.
2012-09-24 16:59:31

Laureatem konkursu Dentysta Roku 2012 organizowanego przez PortalDentystyczny.pl, w województwie świętokrzyskim, został Piotr Błasiński - stomatolog z Buska-Zdroju.


Konkurs trwał 9 miesięcy i jego celem było wyłonienie najlepszych w ocenie osób głosujących dentystów w Polsce, cenionych przez pacjentów za umiejętności zawodowe. W konkursie wzięło w nim udział 900 gabinetów z całej Polski.  W piątek 21 września odbyła sie uroczysta gala w centrum Kultury Zamek, w klubie blueNote w Poznaniu, podczas której ogłoszono wyniki.

dentysta_roku01.jpg 


W województwie świętokrzyskim, głosujący pacjenci za profesjonalizm i za podejście do pacjenta najwyżej ocenili buskiego stomatologa Piotra Błasińskiego. II miejsce w konkursie zajął Piotr Florczak, a III miejsce Leszek Zimny.

dentysta_roku02.jpg


Pełna lista zwycięzców w poszczególnych województwach na stronie:
www.portaldentystyczny.pl/dentysta_roku/

 
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

/MC/






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12385