swietokrzyskie.info

Piątek, 26 czerwca 2026, Do końca roku 188 dni Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Wiadomosci

Mamy rondo na skrzyżowaniu ulic Boh. Warszawy i Witosa!

Dodane: admin Data: 2012-08-29 23:02:22 (czytane: 24180)  Wersja do druku

Trwają prace przy budowie ronda na najbardziej zakorkowanym skrzyżowaniu ulic Boh. Warszawy i Witosa (nieopodal buskiego szpitala). Powstało tu dawno zapowiadane rondo, które miejmy nadzieje rozładuje wreszcie niezwykle uciążliwe korki, z jakimi mieliśmy do czynienia od dłuższego czasu.

Na środku ronda zbudowano małą wysepkę, również przy wjazdach na rondo zainstalowano progi bezpieczeństwa. Pomalowano linie wyznaczające obszar ronda a także "zebry" na przejściach dla pieszych.  Ustawiono również oznakowanie pionowe informujące o nowych zasadach ruchu na tym skrzyżowaniu.

 rondo_szpital01.jpg

rondo_szpital02.jpg

rondo_szpital03.jpg 

rondo_szpital04.jpg

rondo_szpital07.jpg 

Szczególnie kierowcy jadący obwodnicą muszą zwrócić uwagę na zmianę organizacji ruchu bowiem tracą przywilej pierwszeństwa.


/MC/

Czytaj więcej: Nowe rondo zdaje egzamin!

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (41)
     

-ppp (2012-08-30 08:13:57)

powinni jakiegos czolga wstawic w srodek ronda bo beda tacy co beda jechac prosto nie patrzac na innych nie sie sami wytuka muzgo jeb.ki za kierownica a niech nie zabijaja innych

-gilbert_busko (2012-08-30 08:03:14)

Prace zaczęły się jeszcze przed godziną 17, ale wtedy były wykonywane te najmniej uciążliwe dla kierowców.

- (2012-08-30 07:58:05)

o rany ktos pomyslał i robili to w nocy.
jestem pod wrażeniem. nie szczęka mi opadła. jescze nie wiem jak się teraz będzie jeżdziło ale to że robili to wieczorem kiedy ruch jest najmniejszy. chyba zaczynają myśleć na niektórych stanowiskach.przynajmniej za to należą się brawa.

-W jedna noc (2012-08-30 07:53:57)

Zrobili za jedna noc a tyle dywagacji było jakie to koszty nie zmieści się, jak się chce to się da

-Dało sie (2012-08-30 07:50:13)

I co dało się ? Zmieściło się?
A było tyle dyskusji jakie to przebudowy trzeba robić

-Jarubas nie był na otwarciu??????? (2012-08-30 07:47:53)

Jarubas nie był na otwarciu???????????????????????????????????

-dzieki marszłku (2012-08-30 07:20:02)

Dzięki panie Jarubas. Wreszcie nasza droga wojewódzka się odkorkuje.

-Sprawiedliwy (2012-08-30 07:06:39)

Widać, że buska władza czyta komentarze na busko.com.pl

- (2012-08-30 01:11:05)

rondo z koleinami? no zapowiada sie ciekawie... choc osobiscie preferuje poruszanie sie samochodem niz pojazdem szynowym

-mareczek (2012-08-30 00:21:53)

I gra gitara

-- (2012-08-30 00:17:42)

ciekawe czy to rozładuje korki

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry