Mamy rondo na skrzyżowaniu ulic Boh. Warszawy i Witosa!
2012-08-29 23:02:22

Trwają prace przy budowie ronda na najbardziej zakorkowanym skrzyżowaniu ulic Boh. Warszawy i Witosa (nieopodal buskiego szpitala). Powstało tu dawno zapowiadane rondo, które miejmy nadzieje rozładuje wreszcie niezwykle uciążliwe korki, z jakimi mieliśmy do czynienia od dłuższego czasu.


Na środku ronda zbudowano małą wysepkę, również przy wjazdach na rondo zainstalowano progi bezpieczeństwa. Pomalowano linie wyznaczające obszar ronda a także "zebry" na przejściach dla pieszych.  Ustawiono również oznakowanie pionowe informujące o nowych zasadach ruchu na tym skrzyżowaniu.

 rondo_szpital01.jpg

rondo_szpital02.jpg

rondo_szpital03.jpg 

rondo_szpital04.jpg

rondo_szpital07.jpg 

Szczególnie kierowcy jadący obwodnicą muszą zwrócić uwagę na zmianę organizacji ruchu bowiem tracą przywilej pierwszeństwa.


/MC/

Czytaj więcej: Nowe rondo zdaje egzamin!







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12266