Trwają prace przy budowie ronda na najbardziej zakorkowanym skrzyżowaniu ulic Boh. Warszawy i Witosa (nieopodal buskiego szpitala). Powstało tu dawno zapowiadane rondo, które miejmy nadzieje rozładuje wreszcie niezwykle uciążliwe korki, z jakimi mieliśmy do czynienia od dłuższego czasu.
Na środku ronda zbudowano małą wysepkę, również przy wjazdach na rondo zainstalowano progi bezpieczeństwa. Pomalowano linie wyznaczające obszar ronda a także "zebry" na przejściach dla pieszych. Ustawiono również oznakowanie pionowe informujące o nowych zasadach ruchu na tym skrzyżowaniu.



Szczególnie kierowcy jadący obwodnicą muszą zwrócić uwagę na zmianę organizacji ruchu bowiem tracą przywilej pierwszeństwa.
/MC/
Czytaj więcej: Nowe rondo zdaje egzamin!