swietokrzyskie.info

Piątek, 26 czerwca 2026, Do końca roku 188 dni Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Wiadomosci

Busko: Motocyklista potrącił pieszego.

Dodane: admin Data: 2012-08-24 23:21:33 (czytane: 22043)  Wersja do druku

Dziś około godz. 21 na ul Partyzantów w Busku-Zdroju na wysokości zakładu fotograficznego Fotostudio2000, motocyklista potrącił przechodzącego po pasach pieszego.

Jak wynika z pierwszych ustaleń motocyklista, próbując ominąć pieszego "położył" motocykl, jednak nie udało się uniknąć zderzenia.

 wypadek_busko03.jpg

wypadek_busko06.jpg

wypadek_busko05.jpg

wypadek_busko07.jpg 

 

Obaj ranni ranni uczestnicy wypadku odwiezieni zostali do szpitala w Busku-Zdroju.

Miejsce zdarzenia zabezpieczali Policjanci z buskiej KPP i Strażacy z JRG Busko.

Okoliczności zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze KPP Busko-Zdrój

/red/


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (42)
     

- (2012-08-25 23:28:25)

Jak patrzę na te wszystkie bzdury to aż mnie głowa boli... Pieszy był pieszym to raz, dwa - żadmych promili nie wykryto, po trzecie nie każdy kto po 21 przechodzi tymi pasami na drugą stronę to żul i pijak...

-staszek (2012-08-25 23:25:46)

Faktem jest że policja w busku czepia się drobiazgów, drobnicą się zajmują bo młode psy robią co pojęcie mają o zagłuszaniu ciszy i duperelach.Stoję przed takim i na darmo czekam aż wypowie słowa magister... .Brak wiedzy i wykształcenia w KPP Busko Zdrój.

-Misiu (2012-08-25 23:17:41)

Policja zamiast pilnować waritów daje mandaty za chodzenie nie po pasach kuracjuszom, zeszli na psy albo strach ich obleciał przed ważniakami. Oj oj strachliwa drogówka , za kilka dni to lizaki bedą rozdawać pod szkołami.

-Ladybird (2012-08-25 23:02:21)

Motocykliste znam osobiście i powiem jedno że jeździ na motorach jak czub! nie zwraca uwagi na nic...Miał już 2 ostrzeżenia to było jego 3 i ostatnie...A a propo wieku to młody chłopak,19-latek...heh... Bez żadnej wyobraźni...

-j-k (2012-08-25 23:00:35)

szkoda mi was ludzie, snujecie debilne teorie na temat zdarzenia, a tak na prawdę gó...o wiecie... wszyscy nagle mistrzowie kierownicy i wielcy znawcy przepisów.. pieszy był pieszym a nie jak ktoś twierdzi "jechał na rowerze".. motocyklista też się ładnie poturbował, mimo wszystko szkoda obu, a że lampy działają jak chcą, cóż to Busko-Zdrój.. znane mi są pewne fakty, a to dlatego że znajomy był świadkiem zdarzenia.. a na koniec taki krótki fragmencik pewnego tekstu: "w domu zaś ma swe królestwo, gdzie anonimowo może wypowiadać się w sieci, bo w życiu nie ma nic do powiedzenia, hejter, czyli nikt" dziękuję dobranoc

- (2012-08-25 19:10:34)

ten motocyklista był miejscowy? czy jakiś nie z okolic co umie tylko śmigać...

- (2012-08-25 18:56:22)

wprowadzic zakaz ruchu dla skuterów , motocykli w całym mieście , niech jeżdżą dookoła miasta

-gosc (2012-08-25 18:20:01)

taki motocyklista byl wlasnie, biic na zabawach to sie umie

-xxxx (2012-08-25 17:47:12)

"niesprawny tlumik wydechu" nowe pojecie w motoryzacji... hahaha
a tak apropos wypadku ostroznosc zachowac trzeba w odleglosci 100m od przejscia dla pieszych... to tyle jesli chodzi o przepisy...

-disa (2012-08-25 15:58:37)

Moim zdaniem do tego zdarzenia musiało dojść prędzej czy później. Wczoraj jadąc przez miasto około godziny 20 było CIEMNO jak w du*** u murz***. Zauważyłem, że chyba latarnie włączane są coraz później, czasami poszczególne ulice są w ogóle nie oświetlone późnym wieczorem. Ciekawe, czy są to oszczędności naszego wszechwładnego? Niedługo winą pieszych będzie to, że im słupy wyrastają przed głowami w tych egipskich ciemnościach. Oświetlenie szybciej się uruchamia nawet w Gabonie!

-xxx (2012-08-25 15:57:55)

widocznosc byla lipna dla motocyklisty bo ta lampa co jest przy sklepie motoryzacyjnym to ona gasnie co chwile, zwlaszcza jak ` pieszy ` gowno prawda ze to pieszy bo jechal na rowerze, i byl pijany.. ponad promil mial..

- (2012-08-25 15:39:46)

Ten motocyklista był młody? Bo takimi klasykami zazwyczaj jeżdżą starsi mężczyźni, nie był to ścigacz w każdym razie...

-grochu (2012-08-25 15:33:44)

hmm,motor znajomy...pasy są od śladów jakieś 20m.musiałby chyba ze 200 jechać żeby tam dolecieć przechodząc przez pasy...

- (2012-08-25 14:29:58)

wiecie kim był motocyklista??????

- (2012-08-25 14:21:59)

nie wiadomo jeszcze z czyjej winy był ten wypadek, akurat w tym miejscu i o tej porze roi się od nietrzeźwych, łażących po drodze pijaków, więc nie rozumiem czemu jest zakładane że to wina motocyklisty.

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry