Dziś około godz. 21 na ul Partyzantów w Busku-Zdroju na wysokości zakładu fotograficznego Fotostudio2000, motocyklista potrącił przechodzącego po pasach pieszego.
Jak wynika z pierwszych ustaleń motocyklista, próbując ominąć pieszego "położył" motocykl, jednak nie udało się uniknąć zderzenia.



Obaj ranni ranni uczestnicy wypadku odwiezieni zostali do szpitala w Busku-Zdroju.
Miejsce zdarzenia zabezpieczali Policjanci z buskiej KPP i Strażacy z JRG Busko.
Okoliczności zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze KPP Busko-Zdrój
/red/