Busko: Motocyklista potrącił pieszego.
2012-08-24 23:21:33

Dziś około godz. 21 na ul Partyzantów w Busku-Zdroju na wysokości zakładu fotograficznego Fotostudio2000, motocyklista potrącił przechodzącego po pasach pieszego.


Jak wynika z pierwszych ustaleń motocyklista, próbując ominąć pieszego "położył" motocykl, jednak nie udało się uniknąć zderzenia.

 wypadek_busko03.jpg

wypadek_busko06.jpg

wypadek_busko05.jpg

wypadek_busko07.jpg 

 

Obaj ranni ranni uczestnicy wypadku odwiezieni zostali do szpitala w Busku-Zdroju.

Miejsce zdarzenia zabezpieczali Policjanci z buskiej KPP i Strażacy z JRG Busko.

Okoliczności zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze KPP Busko-Zdrój

/red/







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12248