swietokrzyskie.info

Piątek, 26 czerwca 2026, Do końca roku 188 dni Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Wiadomosci

Bądź zawsze bezpieczny - 2012

Dodane: AT Data: 2012-07-25 13:47:36 (czytane: 13308)  Wersja do druku

Świętokrzyscy policjanci w ramach kampanii Wojewody Świętokrzyskiego „Bądź zawsze bezpieczny - 2012" spotkali się z kuracjuszami sanatorium „Marconi" w Busku-Zdroju, wśród których promowali bezpieczeństwo.

W trakcie imprezy można było zobaczyć pokazy udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, pokaz tresury psów policyjnych, wszyscy chętni cykliści mogli również przy specjalnym stoisku oznakować rowery.

bezpieczne_wakacje001.jpg 

bezpieczne_wakacje002.jpg 

Każdy z kuracjuszy odwiedzających festyn otrzymał upominki przypominające o bezpieczeństwie oraz mógł się zapoznać z pracą techników kryminalistycznych a na pamiątkę spotkania zrobić odcisk linii papilarnych.

Opr. M.S.B.

źródło: KWP Kielce

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (7)
     

-miki (2012-08-04 16:24:51 - IP: ***6.137.3)

Po pierwsze faktycznie ten przy motorze to przystojniaczek: cały Gregory Peck.
Po drugie to nie sadza się dziecka na motor gdy stoi on na bocznej stopce - myśleć panowie.

- (2012-08-03 22:55:06 - IP: ***48.67.29)

Cenzura działa. Niezależny portal.

-xx (2012-07-26 08:59:52 - IP: ***51.254.50)

w parku zdrojowym jest zakaz poruszania się dla cyklistów, czy od razu wlepiali mandaty?

- (2012-07-25 23:52:46 - IP: ***63.130.172)

A czemu nikt nie napisal ze taki festyn bedzie. Uwazam, ze winno sie takie akcje glosno promowac.

-X (2012-07-25 22:17:07 - IP: ***.43.198.18)

PRZYSTOJNIACZEK TEN PAN POLCJANT PRZY MOTORZE

-mam gdzies ze widać moje IP (2012-07-25 21:33:11 - IP: ***26.5.123)

Co za nietakt!!! co za bezmóżdże wpadło na pomysł żeby dzieciom pobierać odciski palców.W artykule jest mowa,że to pamiątka .Moje pytanie brzmi: pamiątką czego zazwyczaj jest pobieranie odcisków??? I jaka atrakcja czeka dzieci za rok, wizja lokalna z manekinem???

-a (2012-07-25 19:15:49 - IP: ***19.110.170)

znam tego pana, ostatnio wlepił mi mandat

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry