Świętokrzyscy policjanci w ramach kampanii Wojewody Świętokrzyskiego „Bądź zawsze bezpieczny - 2012" spotkali się z kuracjuszami sanatorium „Marconi" w Busku-Zdroju, wśród których promowali bezpieczeństwo.
W trakcie imprezy można było zobaczyć pokazy udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, pokaz tresury psów policyjnych, wszyscy chętni cykliści mogli również przy specjalnym stoisku oznakować rowery.
Każdy z kuracjuszy odwiedzających festyn otrzymał upominki przypominające o bezpieczeństwie oraz mógł się zapoznać z pracą techników kryminalistycznych a na pamiątkę spotkania zrobić odcisk linii papilarnych.
Opr. M.S.B.
źródło: KWP Kielce