Bądź zawsze bezpieczny - 2012
2012-07-25 13:47:36

Świętokrzyscy policjanci w ramach kampanii Wojewody Świętokrzyskiego „Bądź zawsze bezpieczny - 2012" spotkali się z kuracjuszami sanatorium „Marconi" w Busku-Zdroju, wśród których promowali bezpieczeństwo.


W trakcie imprezy można było zobaczyć pokazy udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, pokaz tresury psów policyjnych, wszyscy chętni cykliści mogli również przy specjalnym stoisku oznakować rowery.

bezpieczne_wakacje001.jpg 

bezpieczne_wakacje002.jpg 

Każdy z kuracjuszy odwiedzających festyn otrzymał upominki przypominające o bezpieczeństwie oraz mógł się zapoznać z pracą techników kryminalistycznych a na pamiątkę spotkania zrobić odcisk linii papilarnych.

Opr. M.S.B.

źródło: KWP Kielce





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12018