swietokrzyskie.info


Piątek, 26 czerwca 2026, Do końca roku 188 dni Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Wiadomosci

Maks się odnalazł. Dziękujemy naszym czytelnikom.

Dodane: MC Data: 2012-07-18 23:09:02 (czytane: 13605)  Wersja do druku

Podczas poniedziałkowej ulewy pies wystraszył się i uciekł w okolicach ul. Armii Ludowej. Pomimo poszukiwań nie udało się go odnaleźć.

maks.jpg

 

Pies wabi się Maks (kundel sięgający po kolana chociaż na zdjęciu wygląda jak wilczur)
Wiek niespełna 2 lata.

 

 Z ostatniej chwili:
Dzięki pomocy naszych czytelników dziś pies się odnalazł :)

 

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (11)
     

-do ponżej (2012-07-23 15:11:37)

rzeczywiście w Busku kochają psy. Dowodem było niby schronisko przy cmentarzu. Z miłości do psów odsunięto ten problem poza ludzkie oczy i uszy. Więc można obłudnie deklarówać swoją miłośc do psów bez wyrzutów sumienia najmniejszych. Obłudnicy

-w.p. (2012-07-22 21:51:02)

kocham psiaki super, że się odnalazł piesek, wszystkie pieski są kochane!

-max (2012-07-22 19:14:58)

podobno max znalazł dyplom magisterski - czyj ?

-przytomna (2012-07-20 18:12:15)

Gdyby nie był dobrym panem to by nawet nie szukał idioto!mieszkam na obrzeżach Buska i wczoraj na drzewie wisiało ogłoszenie na temat Maksa!to świadczy tylko o właścicielu który szczerze chciał go odszukać.mam kilka psiaków i one też bardzo boją się burzy,nie dziwie się że psinka zwyczajnie zgłupiała. P.S Fajnie że się znalazł ;)

- (2012-07-20 18:05:41)

odnalazł się .... i gitara :)

-* (2012-07-20 15:04:06)

spotkałem Maxa. Trochę pogadaliśmy. Żalił się że jego Pan zbyt mało dba o psa. Podobno zarcie słabe, co ze stołu spadnie. O psiej karmie nawet nie słyszał. Kiedy mu powiedziałem ,że mój Pan chodzi ze mna raz w roku do weterynarza, aż łbem ze zdziwienia potrząsnął.Wielkie ślepia zrobił gdy usłyszał że mój Pan chodzi ze mną na spacery. Zle Maksiu trafiłeś.....

- (2012-07-19 14:29:30)

widzialam podobnego po 12 w poludnie 19 lipca obok motozbytu krzeminskiego kolo objazdowej cos jadl na drugim wjezdzie jakies resztki moze to ten maria

-miszczu (2012-07-19 14:07:30)

Już się kręci na rożnie :)

-M (2012-07-19 13:34:44)

We wtorek widziałam bardzo podobnego do niego blisko skrzyżowania ul. Objazdowej z Łagiewnicką

-Stop czainikom (2012-07-19 09:01:53)

a ja znalazł parę dni temu małego jeża ma łące chyba to był samczyk

-Michał (2012-07-19 08:34:44)

fotki nie widać ?

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry