Maks się odnalazł. Dziękujemy naszym czytelnikom.
2012-07-18 23:09:02
Podczas poniedziałkowej ulewy pies wystraszył się i uciekł w okolicach ul. Armii Ludowej. Pomimo poszukiwań nie udało się go odnaleźć.
Pies wabi się Maks (kundel sięgający po kolana chociaż na zdjęciu wygląda jak wilczur) Wiek niespełna 2 lata.
Z ostatniej chwili: Dzięki pomocy naszych czytelników dziś pies się odnalazł :)
|