swietokrzyskie.info

Piątek, 26 czerwca 2026, Do końca roku 188 dni Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Wiadomosci

NIE- dla prywatyzacji Uzdrowiska Busko-Zdrój S.A..

Dodane: AT Data: 2012-07-18 14:47:36 (czytane: 16103)  Wersja do druku

Zapraszamy do zapoznania się z oświadczeniem posła Tomasza Kaczmarka w sprawie projektu prywatyzacji Uzdrowiska Busko-Zdrój S.A..

W związku z niepokojem załogi, mieszkańców oraz związków zawodowych wyrażam swój stanowczy sprzeciw prywatyzacji Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A. W związku z powyższym złożyłem w Sejmie interpelację w sprawie projektu prywatyzacji Uzdrowiska, która jest dostępna na mojej stronie internetowej: http://kaczmarektomasz.pl/n,104,4,05072012-interpelacja-6484.html

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (71)
     

-do Ułan (2012-07-20 20:16:40 - IP: ***27.37.95)

Jakoś nawet obecny zarząd Uzdrowiska ma w d...pie historię i tradycję przerabiając powoli Górkę na szpital dla dorosłych. Zrobili folwark dla Podeska i ten tam kroi ludzi oraz kasę. I jakoś nikt nie widzi, że kadra lekarska na sprzęcie Uzdrowiskowym zarabia na lewo przyjmując w gabinetach szpitala i za kasę załatwiając miejsce w szpitalu lub zabiegi.

-ja (2012-07-20 17:22:52 - IP: ***.116.213.239)

Trzeba sprywatyzować ale na prawdę za odpowiednio duże pieniądze a nie za byle co. A do tej pory w Polsce prywatyzuje sie za marne grosze poniżej wartości przedsiębiorstwa. Tak nie można. Za pieniądze adekwatne do wartości-tak. W innym wypadku stanowczo nie.

- (2012-07-20 15:52:19 - IP: ***.43.199.215)

Stop prywatyzacji

- (2012-07-20 15:48:25 - IP: ***.43.199.215)

Uzdrowisko przynosi dochody więc czemu prywatyzacja!!!

-Ułan (2012-07-20 14:46:24 - IP: ***26.28.34)

Uzdrowisko Busko Zdrój to historia i tradycja sięgająca w początkach daleko poza płytkie słowo prywatyzacja jeśli mamy czuć, że jesteśmy częścią tej tradycji i historii jako Buszczanie to tylko zachowanie obecnego stanu rzeczy lub komunalizacja daje taką gwarancję. Obce ręce kochają tylko pieniądze dla nich człowiek to cyfra w bilansie przychodów i rozchodów.

- (2012-07-20 14:01:42 - IP: ***.117.240.102)

Przecież można sprzedać całe Busko

- (2012-07-20 13:59:54 - IP: ***.117.240.102)

Czemu tylko krynica ma zostać czy ktoś wie

- (2012-07-20 13:58:34 - IP: ***.117.240.102)

Przestańcie się kłócić

- (2012-07-20 13:57:39 - IP: ***.117.240.102)

Musimy walczyć o nasze uzdrowiska przyjdzie prywaciarz i co wtedy

- (2012-07-20 13:56:36 - IP: ***.117.240.102)

Musimy walczyć o nasze uzdrowiska przyjdzie prywaciarz i co wtedy

- (2012-07-20 13:54:15 - IP: ***.117.240.102)

IWŁADZE BUSKA WALCZCIE O UZDROWISKO BO TO JEDYNA SZANSA NA ROZWÓJ WASZEGO REGIONU

- (2012-07-20 13:52:11 - IP: ***.117.240.102)

Prosimy walczyć o nasze uzdrowisko

- (2012-07-20 13:51:05 - IP: ***.117.240.102)

W busku nic ciekawego się nie dzieje tylko kłótnie i obrażanie innych osób to jest nasza główna domena, gratuluję wszystkim

- (2012-07-20 13:50:54 - IP: ***.117.240.102)

Szkoda czytać

- (2012-07-20 13:49:34 - IP: ***.117.240.102)

Tylko pluć potraficie

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry