swietokrzyskie.info

Piątek, 26 czerwca 2026, Do końca roku 188 dni Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Wiadomosci

Sukcesy buskich zawodników.

Dodane: AT Data: 2012-04-27 11:58:22 (czytane: 19288)  Wersja do druku

W dniu 17 marca 2012r. w Wieliczce odbyły się Mistrzostwa Polski Południowej Karate Kyokushin, na których Michał Łukasiewicz z buskiego klubu Karate Kyokushin w roczniku 1997 + 65 kg w lekkim kontakcie, zajął I miejsce.

 mistrzostwa_polski_karate001.jpg

mistrzostwa_polski_karate002.jpg 

Natomiast dniu 14 kwietnia 2012r. na Ogólnopolskim Turnieju karate w Sandomierzu Przemek Gul - trenujący również w buskim klubie Karate Kyokushin - zajął I miejsce w Semi kontakcie do 65kg, rocznik 1994. 

mistrzostwa_polski_karate003.jpg 

mistrzostwa_polski_karate004.jpg 

mistrzostwa_polski_karate005.jpg 

Trenerem obu zawodników jest Robert Hornik, który nie ukrywa zadowolenia z sukcesów swoich podopiecznych.

Treningi klubu Karate Kyokushin odbywają się w Samorządowym Gimnazjum nr 1 w Busku-Zdroju w poniedziałki o godz. 16.30 oraz w soboty o godz. 16.00, serdecznie zapraszamy do dołączenia do klubu.


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (6)
     

--/; (2012-05-01 19:23:44)

Gratulacje miczi `

-;*** (2012-04-27 17:26:36)

Śliczny jest ten blondynek

-F (2012-04-27 16:03:12)

Brawo Siekierski !!!!!!!!

-elemele (2012-04-27 14:31:48)

Oj coś mi się wydaję że osiągnięcia zawodnika M.Praska wpłynęły komuś na ambicję i trza się było bronić heheh,nie no w sumie gratulacje..dla zawodników,wytrwałość się opłacała.

----- (2012-04-27 13:26:11)

Przemek Gul zdobyl 1 miejsce nie do 65 kg tylko powyzej ;)

-Tur (2012-04-27 13:00:36)

Sporty siłowe sztuki walki są sportami w których buszczanie osiągają piękne efekty.Piłka trawiasta natomiast to to co nam nie wychodzi mimo że bardzo chcemy a kasę pozera wielką.Ładne wyniki na mistrzostwach południa Polski.

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry