Sukcesy buskich zawodników.
2012-04-27 11:58:22

W dniu 17 marca 2012r. w Wieliczce odbyły się Mistrzostwa Polski Południowej Karate Kyokushin, na których Michał Łukasiewicz z buskiego klubu Karate Kyokushin w roczniku 1997 + 65 kg w lekkim kontakcie, zajął I miejsce.


 mistrzostwa_polski_karate001.jpg

mistrzostwa_polski_karate002.jpg 

Natomiast dniu 14 kwietnia 2012r. na Ogólnopolskim Turnieju karate w Sandomierzu Przemek Gul - trenujący również w buskim klubie Karate Kyokushin - zajął I miejsce w Semi kontakcie do 65kg, rocznik 1994. 

mistrzostwa_polski_karate003.jpg 

mistrzostwa_polski_karate004.jpg 

mistrzostwa_polski_karate005.jpg 

Trenerem obu zawodników jest Robert Hornik, który nie ukrywa zadowolenia z sukcesów swoich podopiecznych.

Treningi klubu Karate Kyokushin odbywają się w Samorządowym Gimnazjum nr 1 w Busku-Zdroju w poniedziałki o godz. 16.30 oraz w soboty o godz. 16.00, serdecznie zapraszamy do dołączenia do klubu.







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11713