W dniu 17 marca 2012r. w Wieliczce odbyły się Mistrzostwa Polski Południowej Karate Kyokushin, na których Michał Łukasiewicz z buskiego klubu Karate Kyokushin w roczniku 1997 + 65 kg w lekkim kontakcie, zajął I miejsce.

Natomiast dniu 14 kwietnia 2012r. na Ogólnopolskim Turnieju karate w Sandomierzu Przemek Gul - trenujący również w buskim klubie Karate Kyokushin - zajął I miejsce w Semi kontakcie do 65kg, rocznik 1994.
Trenerem obu zawodników jest Robert Hornik, który nie ukrywa zadowolenia z sukcesów swoich podopiecznych.
Treningi klubu Karate Kyokushin odbywają się w Samorządowym Gimnazjum nr 1 w Busku-Zdroju w poniedziałki o godz. 16.30 oraz w soboty o godz. 16.00, serdecznie zapraszamy do dołączenia do klubu.