swietokrzyskie.info

Piątek, 26 czerwca 2026, Do końca roku 188 dni Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Wiadomosci

Potrącenie na przejściu dla pieszych.

Dodane: AT Data: 2012-04-26 17:36:43 (czytane: 22439)  Wersja do druku

W dniu 26 kwietnia 2012r. po godzinie 15-stej na ulicy Partyzantów w Busku-Zdroju doszło do potrącenia pieszych. Z relacji świadków wynikało, iż kobietę przechodzącą wraz z trójką dzieci przez przejście dla pieszych potrącił nadjeżdżający od strony centrum miasta VW Caddy, na śląskich numerach rejestracyjnych.

Poszkodowani zostali zabrani do szpitala przez załogę pogotowia ratunkowego.

wypadek001.jpg 

wypadek002.jpg 

Przyczyny wypadku ustalają policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Busku-Zdroju.


 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (58)
     

-gość (2012-04-26 21:47:35)

Czy wiadomo kim byli poszkodowani i w jakim są stanie?
Przykra sprawa niestety, kierowcy powinni być bardziej wyczuleni w miastach na mogących przechodzić pieszych.

- (2012-04-26 21:40:19)

w busku nikt się nie zatrzyma , nikt nie przepuści pieszego , można stać i czekać ,i czekać ......i czekać

-martyna (2012-04-26 20:51:08)

Napewno niewidoczne zupełnie przejścia dla pieszych- brak pasów- to w tym momencie w naszym małym miasteczku dość duży problem i dla pieszych i dla kierowców. W okolicach Rynku, naprzeciwko Stokrotki, w miejscu poprzedniego przejścia notorycznie przechodzą piesi i niestety nie jeden z nich nie ma świadomości, że przechodzi w miejscu niedozwolonym. Jest to widać po reakcji i pieszych i kierowców.

-ktoś (2012-04-26 20:48:42)

Prawda jest taka że jak się nie wejdzie na chama na pasy to żaden kierowca się nie zatrzyma. Ruch jest duży szczególnie na tej ulicy i gość, który tym bardziej nie jest miejscowy i na pamięć nie wie gdzie są przejścia dla pieszych powinien zachować szczególną czujność. Mam nadzieję że dzieciakom nic nie będzie...

-Lukas (2012-04-26 20:06:26)

Nie chce bronić kierowcy tego feralnego auta ale z tego co obserwuje w busku to mieszkancy mają dziwne nawyki wchodzenia przed maske samochodu jakby nieposiadali rozmumu sorry za wyrażenie ale jak małpy.Podrózuje troche po większych miastach i tam jest troche inaczej większą uwagę skupiają piesi i tak niewchodzą przed maske.Co o tym sądzicie??

-h2o (2012-04-26 19:50:49)

najpierw wszyscy płakali że światła bez sensu, a teraz problem że nie działają. jak by tak malowali pasy a potem kładli ścieralną albo coś innego to byście płakali że pieniądze w błoto się wywala.
bałagan z rewitalizacją? najlepiej to żeby wszystko zrobili u siebie a potem przywieźli i najlepiej w jedna noc pól miasta wymienili.
zaraz od wypadku na partyzantów dojdziemy do uzdrowiska na 1 maja czy innej ulicy.
jesteście debile. smutny widok smutnego narodu.
jaki naród taka władza, kraj i cala reszta.. z przykrością trzeba stwierdzić.

- (2012-04-26 19:41:49)

nie malują, bo pewnie trzeba będzie jeszcze studzienek poszukać. bohaterów warszawy od rynku jedzie się slalomem, bo każda studzienka rozkopana. szok co się w tym naszym mieście dzieje. mam nadzieje, że tej kobiecie i dzieciom nic się nie stało.

-Misiu (2012-04-26 19:41:16)

Totalny bałagan z tą rewitalizacją, brak pasów świateł robi swoje, kolejną sprawą nawyki kierowców szczególnie z większych miast którzy to na prowincji chcą się pokazać i skutki są.Mam nadzieję że wszystko będzię OK z rodzinką.

-tolek (2012-04-26 19:02:05)

co za rozpierducha wbusku swiatla nie dzialaja zadne przejscia nie pomalowane tylko czekac na nastepny wypadek nie wiem na co strabag czeka jako wykonawca prac w rynku chyba jest za cos odpowiedzialny

-kierowca i pieszy (2012-04-26 18:59:32)

tak kierowcy jeżdżą, że skrobią kołami marchewki pieszym na pasach lub ich w ogóle nie widzą i trzeba wiać!
Ludzie, zastanówcie się co robicie!

-K_I_K_I (2012-04-26 18:49:58)

Jednak w Busku też są debile którzy nawet w takiej sytuacji nie potrafią się powstrzymać. Pomyśl że to mogła być twoja żona lub ewentualnie ty. Mam nadzieje że dostaniesz od życia kopa w dupe.

- (2012-04-26 18:33:14)

Zastanów się idioto co piszesz...!!!!!!

- (2012-04-26 17:52:17)

A w wózku jest dziecko czy trzeba dzwonić po Rutkowskiego?!

<< poprzednie 15

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.




Wróć do góry