swietokrzyskie.info

Piątek, 26 czerwca 2026, Do końca roku 188 dni Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Wiadomosci

Spotkanie w sprawie prywatyzacji Uzdrowiska Busko.

Dodane: AT Data: 2012-04-20 12:30:24 (czytane: 13726)  Wersja do druku

W dniu 20 kwietnia 2012r., o godz. 17.00 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury odbędzie się spotkanie z Posłem na Sejm RP Krzysztofem Lipcem. Spotkanie będzie dotyczyło prywatyzacji Uzdrowiska Busko-Zdrój.

Zapraszamy

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (16)
     

-*** (2012-04-23 20:25:28)

KGHM chce kupić 10 uzdrowisk i wejść na giełdę - tak pisali w prasie rok temu.

-grzegorz (2012-04-23 14:34:21)

KGHM Polska Miedź.....

-Oi naiwny, naiwny jak dziecko we mgle... (2012-04-23 12:59:59)

Tak przyjdą profesjonalni menadżerowie z politycznego nadania z PO albo PSL. Ja stawiam że przyjdą z PSL a wam jak się wydaje ?

- (2012-04-23 08:08:05)

uzdrowiskko zostanie sprywatyzowane i przyjdą miejmy nadzieję prawdziwi menadżerowie. tylko żeby wladza im nie przeszkadzała. a po kilku latach prezesi uzdrowiska dostaną tytuł Buszczanina roku tak jak Prezes PSB.

-ksiądz darmozjad (2012-04-22 22:37:23)

taca, tylko taca was uratuje

nie PSL - TACA

czekam

- (2012-04-22 12:30:54)

Na temat prezesa Legawca i posła Siekierskiego można książkę napisać jak to poseł ze swojego pomocnika prezesa zrobił w Uzdrowisku. Jak by Legawcowi mało było w Uzdrowisku to jeszcze do rady nadzorczej na przewodniczącego do Komunalki... Ot taki wybitny fachowiec... Mam nadzieje że stok skropi ta koniczynę w naszym powiecie i w koncu uschnie

-mieszkaniec (2012-04-22 11:18:57)

PRYWATYZACJA UZDROWISKA - S T O P
Nasz posel z PO to zalatwi...tylko cholera do wyborow DALEKO!!!

-legawiec (2012-04-22 08:43:40)

Wikipedia: Legawce – typ psów myśliwskich wystawiających zwierzynę na polowaniu przy wykorzystaniu "górnego wiatru". Ciekawe jaką opinię ma szef uzdrowiska jako menadżer - bo jako Wojtek jest podobno fajny, da sie lubić.

-:) (2012-04-22 08:27:20)

Nie zdziwcie że Lagawiec będzie stał na czele spółki która przejmie uzdrowisko.

-zero szans ? (2012-04-22 08:19:05)

Zatrudnienie w uzdrowisku rośnie.Kierowników od wszystkiego pełno. Nic nowoczesności. Nadzieja na młodego prezesa z pomysłem - Legawca - klapa. Może prywatyzacja to jedyny ratunek ?

-zero szans ? (2012-04-22 08:18:43)

Zatrudnienie w uzdrowisku rośnie.Kierowników od wszystkiego pełno. Nic nowoczesności. Nadzieja na młodego prezesa z pomysłem - Legawca - klapa. Może prywatyzacja to jedyny ratunek ?

- (2012-04-21 15:59:31)

może glos by zabral nasz Poseł z PO i może ktoś z PSL

- (2012-04-21 15:59:29)

może glos by zabral nasz Poseł z PO i może ktoś z PSL

-2 (2012-04-21 08:52:21)

nie sprzedaje się sreber rodowych

-ab (2012-04-20 20:05:40)

A co to za Dziedzice jaśniepańskie do tej pory rządziły uzdrowiskiem? Okiem zerknąć - same sukcesy!/ to do xxx/

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry