Spotkanie w sprawie prywatyzacji Uzdrowiska Busko.
2012-04-20 12:30:24

W dniu 20 kwietnia 2012r., o godz. 17.00 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury odbędzie się spotkanie z Posłem na Sejm RP Krzysztofem Lipcem. Spotkanie będzie dotyczyło prywatyzacji Uzdrowiska Busko-Zdrój.

Zapraszamy

 



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11688