swietokrzyskie.info

Piątek, 26 czerwca 2026, Do końca roku 188 dni Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Wiadomosci

W środę MKS zagra w Pucharze Polski.

Dodane: AT Data: 2012-04-17 09:34:02 (czytane: 11926)  Wersja do druku

W środę zostanie rozegrany mecz ćwierćfinałowy Okręgowego Pucharu Polski. Rywalem buskiego zespołu będzie czwartoligowy Hetman Włoszczowa. Spotkanie zostanie rozegrane na stadionie w Busku-Zdroju o godzinie 17.

W tej parze faworytem jest drużyna z Włoszczowy. Hetman to drużyna czwartoligowa i bardziej doświadczona.

Mimo to buski zespół zapowiada, że tanio skóry nie sprzeda. Mimo osłabień i napiętego terminarza drużyna zapowiada walkę o każdy metr boiska. Podopieczni trenera Sławomira Grzesika będą grac teraz co trzy dni.

W niedzielę Zdrój zremisował na wyjeździe 1:1 z Neptunem w spotkaniu ligowym, a po środowym meczu pucharowym zmierzą się w sobotę z LZS Samborzec.

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (14)
     

- (2012-04-19 18:35:13)

domysl sie !!!
chyba dobrze wiesz o co chodzi ???
nie jestes juz przy korycie ???

-do poniżej (2012-04-19 11:07:06)

Do tego tam.A kto to jest ten niby dobry człowiek?

-francussss (2012-04-19 05:54:50)

nie przeszkadzalem chlopakom i kuzwa wygrali w pieknym stylu ale to dlatego ze grali druzynowo

- (2012-04-18 22:54:48)

wystawili rezerwy

-marceli (2012-04-18 22:42:02)

no i co teraz napiszecie po wysokiej wygranej i pięknym meczu, wina działaczy że nie ma dopingu, znawca zasra..., umiecie płakać, A TERAZ CO???????????

-1 (2012-04-18 22:05:09)

a dlaczego nie ma wcale dopingu? Nawet wioski typu Jędrzejów czy Pińczów sobie radzą, nawet ta Włoszczowa. A my?
Czemu nie ma ogarnięcia?
Wg mnie to jednak wina działaczy, tylko że za niedługo jak u Konona nie będzie niczego :(

- (2012-04-18 19:45:44)

juz nie nazekacie??:)

- (2012-04-18 13:46:19)

Dobrego czlowieka to zaraz wygryziecie, bo nie chce z buskimi gulonami wchodzic w uklady!!!
To samo jest z praca !!!
Myslicie ze CIEMNA MASA bedzie wam zawsze klaskac ??????
mowa o bskich radnych !!!
kto pozbyl sie Donchora- buscy pseudodzialacze i radni
dotad kopali az wygryzli goscia !!!
nawet miedzy soba sie zrecie.....

--do wierny kibic (2012-04-18 08:27:55) (2012-04-18 10:54:11)

dodaj jeszcze pseudozawodników, pseudotrenerów , pseudokibiców i w ogóle wszystich pseudo

- (2012-04-18 10:43:17)

Panie Palusinski na jesieni było dobrze,a teraz schodzimy na psy.Po co i komu były te roszady.

-do wierny kibic (2012-04-18 08:27:55)

Masz racje na co???-
remont stadionu, zaplecza itp.
z tego co mnie wiadomo to 3-cia lige w Busku wykonczyla polityka i buskie ukladziki!!!
Tu sie urodzilem, mieszkam ponad 50-siat lat i znam tych buskich pseudodzialaczy, pseudoradnych, ale takich wybieramy nadal- NIESTETY !!!!!

-Wierny Kibic (2012-04-17 22:27:40)

Były wyniki było ogranie była atmosfera a teraz nie ma nic na ch.j te wszystkie zmiany ale wiadomo o co chodzi jeden człowiek decyduje o wszystkim. ŻENADA!!!!

- (2012-04-17 12:50:30)

w busku sa kopacze nie pilkarze

-beny (2012-04-17 12:29:41)

Lepiej niech nie grają,Ci psełdo piłkarze.

Nasz patronat

Data: 2026-06-27, godz:

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na XXXII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz, który odbędzie się w dniach od 27 czerwca do 5 lipca w Busku-Zdroju. Wydarzenie od lat przyciąga miłośników muzyki klasycznej i stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie. Sprawdźcie program tegorocznego festiwalu.



Wróć do góry