W środę MKS zagra w Pucharze Polski.
2012-04-17 09:34:02

W środę zostanie rozegrany mecz ćwierćfinałowy Okręgowego Pucharu Polski. Rywalem buskiego zespołu będzie czwartoligowy Hetman Włoszczowa. Spotkanie zostanie rozegrane na stadionie w Busku-Zdroju o godzinie 17.

W tej parze faworytem jest drużyna z Włoszczowy. Hetman to drużyna czwartoligowa i bardziej doświadczona.

Mimo to buski zespół zapowiada, że tanio skóry nie sprzeda. Mimo osłabień i napiętego terminarza drużyna zapowiada walkę o każdy metr boiska. Podopieczni trenera Sławomira Grzesika będą grac teraz co trzy dni.

W niedzielę Zdrój zremisował na wyjeździe 1:1 z Neptunem w spotkaniu ligowym, a po środowym meczu pucharowym zmierzą się w sobotę z LZS Samborzec.

 



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11672